Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BG SA Zabrze, Romper Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    BG SA Zabrze, Romper Strong

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pivotal
    Senior
    • 05-2013
    • 671

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, przejrzysty, widać drobinki. [3]
    Piana: Dość wysoka, średnio- i drobnoziarnista, nawet trwała, opadając pozostawia ślady na szkle, do końca w postaci półcentymetrowego kożuszka. [4]
    Zapach: Słodu, drewna, chmielu... natężenie średnie. [2.5]
    Smak: Słodowy z drewnianą cierpkością, goryczka wyczuwalna, ale krótkotrwała. Momentami wydaje się być leciutko wodniste. [3.5]
    Wysycenie: Początkowo bardzo wysoka, po drugim wlaniu było dużo niższe, utrzymało się do końca. [3.5]
    Opakowanie: Zwrotna butelka z gołym, czarnym kapslem. Etykiety bez podanego składu i ekstraktu (wersja puszkowa ma podany ekstrakt 10.1%). Naklejki przypominają kompilację różnych wzorów etykiet Warki Strong. [3.5]
    Uwagi: Warka do 26.03.2016, wypite 17.01'16. Kod LD. Kupione w połowie września i trochę przetrzymane. Wysokoodfermentowany strong, z tych o niższej zawartości alkoholu. Nie wiem jak smakuje świeże, ale to było... całkiem, całkiem. Niewyczuwalny alkohol, brak typowej słodkawej owocowości, moje wcześniejsze obawy były nieuzasadnione ;-)) **137**

    Moja ocena: [3.175]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎