Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, Chmielarz Klasyczny Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zodiak, Chmielarz Klasyczny Lager

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasno żółty, nawet zahaczający o słomkowy [4.5]
    Piana: biała, drobna, z początku obfita, szybko wypełniająca szklankę, jednak po chwili zastoju opada szybciutko do drobnej pajęczyny na piwie [3]
    Zapach: słaby i mało przyjemny, metaliczność, kurz i słód [2.5]
    Smak: brak pełni i treściwości, smak, niestety, dominująca metaliczność zagłuszająca wszystkie inne smaki wśród których da się wyczuć tylko słodowy posmak i lekką goryczką [2]
    Wysycenie: za duże, zbyt mocno gaz kłuł w język [3.5]
    Opakowanie: dość prosta etykieta z duża nazwą "Klasyczny Lager" [3.5]
    Uwagi: W specjalistycznym sklepie z cudakami sięgnąłem po klasykę, sądziłem, ze będę miał najzwyklejszą przyjemność, okazała się miernota ledwie wypijalną, gorszą w smaku od Harnasia. Nie podejrzewam piwowarów, że nie umieją uwarzyć najprostszego piwa (choć czasami łatwiej wrzucić amerykańskie chmiele i po sprawie). Problem to instalacja w browarze, wiem jak smakuje tam piwo prosto z tanka, a jak w butelce. To niebo, a ziemia, najwyższa pora przeczyścić rury lub zmienić miejsce warzenia

    Moja ocena: [2.55]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty klarowny. [4]
      Piana: Biała, drobna, wysoka i dość trwała. [4]
      Zapach: Słód, owoce, delikatny chmiel - właśnie "klasyczny lager" . [4]
      Smak: Lekka goryczka, ale jednak stanowcza , ślad owoców i delikatny chmiel. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Jakoś mi to wzornictwo do gustu nie przypadło... [3]
      Uwagi: Chyba piłem lepszą warkę, niż becik...
      Piwo zdecydowanie kontrrewolucyjne .

      Moja ocena: [3.95]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎