Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Browar Kościerzyna, [Brodacz] Silk Afro

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Stary Browar Kościerzyna, [Brodacz] Silk Afro

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, równie rewelacyjny jak w zwykłym Afro. [5]
    Piana: Jasny brąz, zbudowana z grubych pęcherzyków. Za szybko opadła. Zdecydowanie najsłabszy element piwa. [2.5]
    Zapach: Wyróżniają się dwa aromaty: czekolada i kawa. Palone nuty są lekko odczuwalne, aczkolwiek są. W tle zboże, ciemny chlebek. Zapowiada to słodki smak... [4.5]
    Smak: ... i tu zmyłka, gdyż jest tylko trochę słodko. Zupełnie znikła czekolada tak odczuwalna w zapachu, natomiast na pierwszy plan wysuwa się kawa i to bardziej zbożowa. Goryczka wyższa na mój gust niż 30 IBU, angielskie chmiele średnio wyczuwalne, jest trochę zamoczonego papierosa, ale bardziej łodyga i gorzka kawa. Brakuje kwasku i palonych słodów w smaku. [4]
    Wysycenie: Niskie, nie przeszkadza. [4]
    Opakowanie: Ktoś tam ma problemy ze wzrokiem, gdyż to kolejna krzywo i niechlujnie naklejona etykieta. Sama etykieta ładna na której podany jest pełny skład. [3.5]
    Uwagi: Bardzo dobry stout owsiany. Coś trzeba jednak zrobić z pianą. W Afro było słabo, a w Silk Afro jest jeszcze gorzej.
    Warka 25.01.2016.

    Moja ocena: [4.05]

    Comment

    • PiVoSH92
      Member
      • 05-2015
      • 82

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ledwie ciemnobrązowe, wyraźnie przejrzyste [4]
      Piana: Niby jest, ale co to za piana? Wymuszana przy nalewaniu zostawia tylko niewielkie poletko, lacingu nie stwierdzono, generalnie bieda [2.5]
      Zapach: Kawa, gorzka czekolada, kwaskowość wyczuwalna, w tle zboża, ogólnie przyjemnie i w stylu [4.5]
      Smak: Kwaśno, kawa, ni to czarna ni zbożowa, czekolady mało, słodycz znikoma, wytrawne, ale jak na 12 bardzo pełne, gęste, przyjemne odczucie w ustach. Goryczka lekko ściągająca, kawowo-popiołowa. Pozostawia posmak popiołu [4]
      Wysycenie: Odpowiednio niskie [5]
      Opakowanie: Kij, że ładne i minimalistyczne, z pełnym info, jak kapsel niefirmowy, a etykieta tak krzywo nalepiona, że byle 3 latek by sobie z tym lepiej poradził... Pozostawia spory niesmak i dlatego ocena adekwatna [3]
      Uwagi: Fajne, w stylu, ale dość sztampowe, nic, czym to piwo wybijałoby się ponad przeciętność. Drugie pewnie oddam do degustacji komuś na zamianę, bo mam ciekawsze piwa do picia

      Moja ocena: [4.025]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎