Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Leżajsk, Warka Classic

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Leżajsk, Warka Classic

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Czapayew
    Senior
    • 10-2002
    • 1966

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Słomkowy, typowy dla lagerów, klarowny. [4]
    Piana: Na początku obfita i gruboziarnista, potem jednak - jak to u koncerniaków - szybko znika. [2.5]
    Zapach: Rozmyty słodowy aromat, bez chemii, ale i bez jakiś zachęcających nut. [3]
    Smak: Niezbyt przyjemna mdła słodycz, schowana, lekka goryczka, poza tym nijakość [2.5]
    Wysycenie: Chyba najmocniejsza stron piwa - drobne bąble, długo wędrujące ku górze. [4]
    Opakowanie: Powrót do dawnej "klasyki" - etykieta słabo się wyróżnia, kapsel dedykowany. [3.5]
    Uwagi: Zakupiony we Freshu, więc nie wiem czy nie jest to wyrób dedykowany Freshowi/Żabce. Wypiłem raz i nie wrócę.

    Moja ocena: [2.875]
    "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

    www.zamkoszlaki.com
    www.piwnekapsle.net

    Comment

    • Javox
      PremiumUżytkownik
      • 11-2009
      • 6077

      #3
      Aktualne alko 5.2%

      Piana - na dłużej pełna warstewka.
      Lacing - trochę było.
      Barwa - jasne złoto.
      Gaz - nie za dużo.
      Aromat - gorzkawa zbożowość.
      Smak - lekko słodkawe, gorzkawa zbożowość lekko żołędziowa. Lekka goryczka.

      Klasyka koncernowa bez wyraźnych wad... miałem wrażenie że to z Leżajska było jakoś lepsze
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎