Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, [Pinta] Dyniastia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar na Jurze, [Pinta] Dyniastia

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • yassmen
    Senior
    • 11-2012
    • 288

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Klarowny, nasycony dyniowy pomarańcz. [4.5]
    Piana: Biało-kremowa, drobniusieńka, prawie jak na azocie. Obecna przez cały czas. Bardzo ładnie osadza się na szklanych ściankach. [5]
    Zapach: Słodko-przyprawowy. Jak wąchanie chłodnego keksa albo bakaliowej glazury. Goździki, cynamon, pieczona dynia. [4.5]
    Smak: Świąteczny płynny pudding. W żadnych piwie nie spotkałem jeszcze tak intensywnych goździków. Poza tym: cynamon, kardamon, pieczona dynia. Intensywna przyprawowa goryczka skontrowana słodami. Wybitnie degustacyjne. Zmęczyć więcej niż jedno to wyczyn. Alkohol niewyczuwalny. Dopiero pod koniec szklanki robi się błogo. Posiada swój urok i ciężar gatunkowy. [4]
    Wysycenie: Optymalne. [5]
    Opakowanie: Lane. Ale każdy wie jak wyglądają opakowania Pinty. [4]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4.35]

    Comment

    • Pess09
      Senior
      • 12-2013
      • 284

      #3
      Dyniastia ma dokładnie to czego brakowało dyniamitowi, solidne podłoże słodowe i wyraźniejsza dynia. Te dwie rzeczy sprawiają że dyniastia jest zdecydowanie lepszym piwem niż dyniamit, pije się dużo lepiej.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎