Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PTC: Portery lista

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • StaryKocur
    Senior
    • 01-2002
    • 1521

    #16
    Browar w Zabrzu, zanim jeszcze zszedł na psy, też warzył portera.

    SK
    Piwo pite z umiarem
    nie szkodzi w żadnych ilościach.

    Comment

    • Cyrkonia
      Senior
      • 10-2001
      • 1936

      #17
      ART napisał(a)
      mam przy okazji prośbę do tych którzy mogą ją spełnić, szczególnie do tych co będą w Chojnowie:

      październik lub listopad będzie miesiącem porterów w Browarze, w związku z tym, żeby lista była kompletna, potrzebuję jeszcze kilku porterów z browarów:


      - Dojlidy
      - Łódzkie
      - br. Pólnocny

      No choć jestem z północy to piwa Browar Północny do mnie nie docierają. Za to Dojlidy - chyba nie ma z nimi problemu.
      www.stat-gra.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23793

        #18
        jeżeli komuś wpadnie w ręce porter z br. Północnego bardzo proszę niech da mi znać.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • PORTER
          Gość
          • 10-2002
          • 24

          #19
          A PROPOS POSZUKIWANIA PORTEROW

          PIŁE PORTERA Z OKOCIMIA

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23793

            #20
            to bardzo pięknie ale wyłącz proszę "Caps lock" w swojej klawiaturze i pisz normalnymi literkami!

            p.s.
            mam nadzieję że nie zostanie to potraktowane jako czepianie się bez powodu
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • PORTER
              Gość
              • 10-2002
              • 24

              #21
              Caps locka już niet.

              byłoby mi miło gdyby ktoś wypowiedział się na temat Kapera Heweliusa?!!

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23793

                #22
                zapraszam tutaj: http://www.browar.biz/forum/showthre...threadid=14301
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • PORTER
                  Gość
                  • 10-2002
                  • 24

                  #23
                  ach portery....

                  Dzięki ART, przeczytałem, ciekawi mnie czy ktoś zauważył różnicę w smaku i jakości Kapera gdy był jeszcze "gdański" bo teraz jest "elbląski"????

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #24
                    Zanim zniszczy cię starszyzna forum - wątek Kapra kontynuuj w odpowiednim temacie, czyli pod adresem podanym przez Arta.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23793

                      #25
                      no i moje starania na rzecz przetestowania Północnego Portera spełzły na niczym... już go nie warzą
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23793

                        #26
                        jak widać zapomniałem o Somie, tzn. o Imbirowym Porterze.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • yendras
                          Senior
                          • 12-2001
                          • 2052

                          #27
                          dostępność porterów

                          Lista porterów już zamknięta i raczej będziemy z niej skreślać niż coś dopisywać. Niedawno skreśliliśmy Północny. Ciekawe kiedy tęgie głowy z Grupy Żywiec dojdą do wniosku, że niepotrzebna im wewnętrzna konkurencja i zniknie porter EB.
                          Trzeba się więc śpieszyć z zakupami i dlatego podaję listę porterów dostępnych w Poznaniu i najbliższych okolicach:
                          - market Piotr i Paweł w Pasażu Rondo: Królewskie (nie zawsze, ale często), EB, żywiec. Do niedawna były też Dojlidy, ale chyba zniknęły na amen.
                          - Intermarche w ETC, Swarzędz: Dojlidy, Krajan, chyba również EB i żywiec.

                          Comment

                          • breslauer
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 2690

                            #28
                            No to z listy należy skreślić Porter wrocławski, zlikwidowany przez CO po przejęciu Piasta. Porter z Wrocławia przeszedł do historii !!!

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19166

                              #29
                              Odp: dostępność porterów

                              yendras napisał(a)
                              ... Ciekawe kiedy tęgie głowy z Grupy Żywiec dojdą do wniosku, że niepotrzebna im wewnętrzna konkurencja i zniknie porter EB...
                              już to częściowo zrobili, warząc portera EB w Żywcu

                              Comment

                              • nikita_banita
                                Senior
                                • 06-2003
                                • 1363

                                #30
                                Pora jest zimowa (już prawie) i portery właśnie teraz smakują najpełniej 9moim zdaniem ). Temat dawno nie poruszany, więc trzeba chyba go odświeżyć i zaktualizować:

                                1. Porter dojlidzki (but. 0,5l) - niemal na "wymarciu";
                                2. Porter łódzki (but. 0,5l i 0,33l oraz pucha 0,5l);
                                3. Porter z Krajana (but. 0,5l);
                                4. Porter żywiecki (but. 0,33l);
                                5. Porter elbląski (widziałem tylko blachę 0,5l) - nawet jeśli jest to to samo co żywiec to niech będzie do listy dodany;
                                6. Porter Królewski z Warszawy (but. 0,5l);
                                7. Porter Królewski z Rakszawy (j.w.) - obecny będzie prawdopodobnie krótko, ale jest;
                                8. Porter witnicki (but. 0,5l i 0,33l).


                                Więcej porterów nie spotkałem w sprzedaży sklepowej. Jeśli ktoś ma informacje jeszcze o innych porterach to proszę o ich dodanie do powyższej listy. Dziękuję.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎