Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy Młyn, Pils Czeski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zamkowy Młyn, Pils Czeski

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Niestety wypiłem tylko jedno małe na szybko, bo byłem w podróży służbowej i samochód na mnie czekał. Niestety nie mają na wynos, we własne butelki też nie chcieli nalać ze względu na brak zgody Sanepidu. W każdym razie piwo bardzo mi smakowało. Gęsta piana, wyraźna, delikatna goryczka, bez diacetylu. Żałuję, że nie miałem okazji sią nad nim bardziej pochylić.
    Na budynku jest napis Browar Warmia, więc nie wiem o co chodzi.

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ładny, żółciutki, piwo mętne. [4.5]
      Piana: Przy podaniu wysoka jedynie na 2 cm, ale równomierna, o drobnych oczkach. Znikła po paru minutach początkowo do mgiełki na powierzchni, a po drugim łyku pozostała już tylko obrączka przy ściance i kilka plamek na niej. [2.5]
      Zapach: Słaby, wyczuwa się słodowość z lekkim owocem. Piwo podane było za zimne, w trakcie ogrzewania walory zapachowe się trochę się zwyraźniły. [3.5]
      Smak: Chmielu piwowar nie żałował, już po pierwszym łyku daje znać o sobie mocna i przyjemna chmielowa goryczka:P . Fajna podstawa słodowo-chlebowa i owocowe nuty sprawiają, że mamy do czynienia z rasowym pilsem. Dobre! [4.5]
      Wysycenie: Trochę za wysokie, mocno szczypie w język a i bekanie co chwila odbiera sporo przyjemności z delektowania się smakiem [3]
      Opakowanie: Jest gruby, półwysoki, firmowy kufel z fajnym logo, podkładkę przyniosła kelnerka. [5]
      Uwagi: Bardzo smaczny pils, jednak przeszkadza zbyt duże wysycenie i temperatura podania.
      Próbowane 24.04.2016 na miejscu w browarze za dobrą cenę 7 zł.

      Moja ocena: [3.9]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4538

        #4
        Fotka:
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎