Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gloger, Bilet do Frisco - AIPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    Gloger, Bilet do Frisco - AIPA

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Poprawne.
    Foto:
    Attached Files
    Last edited by sibarh; 08-01-2016, 17:16.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • sandacz
      Senior
      • 01-2007
      • 345

      #3
      Przy całym szacunku dla cudzej pracy - to piwo jest nudne z tendencją do odrzucającego. W zapachu majaczą nieco owoce, ale głównie czuć ten ciemniejszy słód. Mizernie jak na AIPA. W smaku brak podbudowy słodowej - jedynie w oddali majaczy gdzieś chlebowość, która mogłaby być fajna. Co do nachmielenia, z pozytywnych dozań znowu zupełnie marginalne mango. Dużo intensywniejsze są doznania negatywne. Goryczka jest wyczuwalna nadspodziewanie wyraźnie podług deklarowanego 51 IBU - niestety to goryczka bardzo tępa. Piwo sprawia wrażenie pospolicie gorzkiego, nie goryczkowego. Do tego stopnia, że po konsumpcji musiałem popić wodą.
      Szkoda. Moje pierwsze spotkanie z Glogerem i na razie nie mam ochoty na ciąg dalszy.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, minimalnie opalizujący. [4]
        Piana: Kremowa, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4.5]
        Zapach: Sosna i delikatne owoce tropikalne. [4]
        Smak: Sosnowa goryczka, lekko w stylu pestkowym (a może "korowym"? ), delikatny słód i owoce. Piwo lekko oleiste. [3.5]
        Wysycenie: Średnie, OK. [4]
        Opakowanie: Dziwna nazwa, zwłaszcza w zestawieniu z profilem Piłsudskiego. Jakoś wszystko razem trochę bez sensu. Bardzo ładny kapsel browaru. [3.5]
        Uwagi: Nowy browar, dwie ajpy w ofercie, bardzo do siebie podobne...
        Rozumiem, że ten styl jest teraz modny (freakom się znudził, ale trafia pod strzechy ).
        No, ale dlatego właśnie, żeby się wybić, sam profil Marszałka tutaj nie wystarczy...

        Moja ocena: [3.825]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎