Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prost, Gold

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Prost, Gold

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnozłoty, ew. "mocnoherbaciany", śladowo zamglony. [4]
    Piana: Kremowa, bardzo drobna, wysoka, ale niezbyt trwała. [3.5]
    Zapach: Słód i karmel. Fajny, ale trochę brakuje mi przełamania chmielowego/owocowego... [3.5]
    Smak: Goryczka ze słodu palonego, karmel. Tutaj pojawiają się śladowe warzywka... [3]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Jak sama nazwa wskazuje, złote na złotym. Metaliczne, estetyczne, choć mdłe nieco. Gnom na stanowisku. [4]
    Uwagi: Myślałem, że to będzie flagowe piwo "Prosta", ale full mnie bardziej przekonał.

    Moja ocena: [3.375]

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12118

      #3
      Lekkie warzywa u mnie też wystąpiły niestety...
      Attached Files

      Comment

      • grodek
        Senior
        • 06-2015
        • 527

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy, lekko opalizujące. [5]
        Piana: Jasnobeżowa, drobnopęcherzykowa, dość obfita i trwała. [5]
        Zapach: Słodowy, karmelowy z lekkim aromatem chmielu i delikatną nutą owocową. [4.5]
        Smak: Słodowy z odrobiną karmelu. Średnio treściwe, nieco słodyczy i niewielka goryczka. [4]
        Wysycenie: Średnie, dobrze dopasowane. [5]
        Opakowanie: Prosta, niespecjalnie porywająca etykieta z krasnoludem/gnomem. Niepełny skład (brak szczegółowych informacji o użytych chmielach i drożdżach), firmowy kapsel. [3.5]
        Uwagi: Proste, jednak smaczne piwo, które szybko znika z kufla. Kupione w browarze. Butelka o pojemności 0,5L, termin do 03.06.2019.

        Moja ocena: [4.35]
        604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12118

          #5
          Niezłe. Na kontrze wspominają, że w składzie jest też słód monachijski i karmelowy, co wyróżnia to piwo od klasycznego marcowego.
          Click image for larger version

Name:	P1110799.JPG
Views:	28
Size:	25,2 KB
ID:	2330960

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎