Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyszukiwarka w galerii

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dzidek1960
    Senior
    • 01-2003
    • 1548

    Wyszukiwarka w galerii

    Witam.
    Zacząłem dodawać zdjęcia do galerii w dziale browary zagraniczne. Aby sprawdzić czy już nie ma dodanych podobnych zdjęć skorzystałem z wyszukiwarki. Wyrzuciła mi 8 stron co oznacza że w przypadku Słowacji nie pokazało zdjęć dodanych w kilku ostatnich miesiącach ale już w przypadku Czech najnowsze zdjęcie pokazuje z września 2007. Jeżeli już musi być ograniczona ilość wyników do ośmiu stron to czy nie można tak ustawić wyszukiwarki aby wyświetlała wyniki od najświeższych? Wiem, mogę ograniczyć ilość przez wpisanie nazwy browaru a nie państwa ale przy okazji chcę obejrzeć fotki z browarów które pominąłem przy moich rowerowych wypadach.
    Pozdrawiam i życzę Wszystkim najpiwniejszego 2016 r.
    "Ma jednak kraj polski napój warzony
    z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
    piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
    do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
    mieszkańców, lecz i cudzoziemców
    wybornym smakiem"
    Jan Długosz, Historie Piwne
    Moja strona www w początkowym okresie budowy
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem ale wyszukiwarka powinna w przypadku zapodania słowa "Słowacja" (bo pewnie takie wpisałeś) pokazać WSZYSTKIE tytuły z takim słowem. Niezależnie kiedy były wrzucone do Galerii. Jeśli ktoś wrzucił zdjęcie do tego działu nie trzymając się ustalonego dawno klucza tytułów [państwo][miasto][nazwa własna browaru] to sam jest sobie winien jeśli wyszukiwarka nie wyłapie jego zdjęcia.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2867

      #3
      Wygląda jakby wyszukiwarka miała ograniczenie do 200 wyników.
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • dzidek1960
        Senior
        • 01-2003
        • 1548

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
        Wygląda jakby wyszukiwarka miała ograniczenie do 200 wyników.
        Dokładnie o to mi chodzi, problem w tym że pokazuje 200 najstarszych. Ja postuluję aby było to 200 najnowszych, czyli wyszukiwanie w drugą stronę. Nie znam się na tym dlatego jest to tylko taka moja nieśmiała sugestia.
        "Ma jednak kraj polski napój warzony
        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
        wybornym smakiem"
        Jan Długosz, Historie Piwne
        Moja strona www w początkowym okresie budowy

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎