Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Wilanów, Weizen

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bierhalle Wilanów, Weizen

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Na pewno już warzone na miejscu ? Jakieś 3 tygodnie temu nie serwowali jeszcze żadnego piwa ze swojej wilanowskiej warzelni.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9730

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Mlecznozłoty. [4]
      Piana: Białokremowa, bardzo drobna, wysoka, sztywna i trwała. [4.5]
      Zapach: Słód, banany, lekkie cytrusy, może daleki ślad goździków... [3.5]
      Smak: Cytrusowy kwasek, lekki banan, delikatna goryczka w stylu grejpfrutowym. [3.5]
      Wysycenie: Typowo pszenicznie wysokie. [4]
      Opakowanie: Jak to w BH - bączek, prosta eta i goły złoty kapsel. [3]
      Uwagi: Jak na początek, całkiem niezła pszenica, choć ja wolę treściwsze.
      Co do miejsca warzenia - załoga BH, przepytana przeze mnie przy świadku, zaklinała się, że trzy piwa od 22.12 mają swoje .

      Moja ocena: [3.625]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4552

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Żółty, piwo mętne. [4.5]
        Piana: Biała, puszysta, gęsta choć było jej tylko 2 cm. Po upiciu paru łyków pozostał dziurawy kożuszek z grubą obręczą przy szkle i nieliczne plamy. [3.5]
        Zapach: Intensywny, słodowy, do tego mocno dojrzałe banany. [4]
        Smak: Sporo wyraźnej słodko-wytrawnej owocowości jak podsuszone morele, żółte śliwki, oczywiście sporo banana, nie brakuje tez goździków. Smaczna, dobrze zbalansowana, treściwa pszenica - można by rzec, że wypadająca nawet na 14°Blg. [4.5]
        Wysycenie: Dość wysokie ale w tym przypadku jest akceptowalne (choć ja akurat wole niższe). [4]
        Opakowanie: W Bierhalle nareszcie zadbano o szkło. Jest adekwatne do piwa - teraz pszenica podawana jest w odpowiednich szklankach (a nie jak kiedyś w kuflach), podkładki są. [5]
        Uwagi: Piwo próbowane 11.03.2016 w browarze, cena 9 zł/0,4 l.

        Moja ocena: [4.225]

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4552

          #5
          Fotka:
          Attached Files

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎