Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Świętochłowice, Gimbograj

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden Świętochłowice, Gimbograj

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rycbar
    Junior
    • 01-2016
    • 1

    #2
    Witam,
    To mój pierwszy post tutaj. Właśni wypiłem to piwo i szukałem o nim informacji. Tutaj nic nie znalazłem, więc pomyślałem, że coś napiszę.

    Nazwa: Gimbograj
    Browar: Reden
    Alkohol: 5%
    Ekstrakt: 16%

    Kolor: Prawie czarny nieprzeźroczyste.
    Piana: Drobne i średnie pęcherzyki. Niezbyt wysoka. Delikatny laceing.
    Zapach: Troszkę palonych słodów, odrobina kawy i czekolady.
    Smak: Bardzo pijalne, jednak niczym nie zachwyca. Są słody palone. jest i kawa i czekolada, jest odrobina płatków. ale to wszystko jest takie "grzeczne". Dobre, pijalne ale niewyróżniające się. Po ogrzaniu się trochę zyskuje. bardzie czuć nuty palone. A tak po prostu zbyt grzeczne, wodniste i nijakie.
    Wysycenie: Niskie, ale to dobrze.
    Opakowanie: Etykieta, całkiem fajny projekt, i całkiem ok wykonanie. chociaż u mnie foliowana etykieta dostała delikatnych fałd.

    Komentarz: Piłem dość zimne, ale nie bardzo zimne. Takie piętnaście minut w ciepłym pokoju po wyjęciu z lodówki.

    Poniżej wklejam link do zdjęć. Widzę, że temat jeszcze nie ma, więc redakcjo, jeżeli chcecie to bierzcie i korzystajcie. Zdjęcia robione na szybko w środku nocy na własne potrzeby.

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Brunatny, rubinowe refleksy przy tafli piwa. [4.5]
      Piana: Niezbyt wysoka, drobnopęcherzykowa, ciemnobeżowa, mało trwała, lacing szczątkowy. [3]
      Zapach: Kakao, paloność, czekolada, laktoza, delikatna kawa, brakuje mu intensywności. [3.5]
      Smak: Kakao, paloność, delikatna kawa, laktoza, słodkawe, gładkie, wodniste, lekko szczypiący kwasek, bardzo niska palona goryczka. [3.5]
      Wysycenie: Niewysokie - pasuje. [4]
      Opakowanie: Przyzwoita etykieta, Pełny skład. [4]
      Uwagi: Piwo smakuje trochę jak, zimna, wodnista kawa z mlekiem i cukrem, z odrobiną paloności. Przeciętne - da się wypić, ale to nic specjalnego.

      Domyślam się że nazwa i etykieta jest związana ze Śląskiem, choć nie mam pojęcia do czego nawiązuje.

      Moja ocena: [3.55]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎