Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2016.09.09-11 - XV Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Mieliśmy nad tym nie deliberować
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      A kto jest bez winy niech pierwszy rzuci beczką

      Comment

      • Rycho_128
        Senior
        • 03-2007
        • 1039

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Przy obecnych cenach i innych klimatach, należy się przygotować że piwa na 69 osób będzie tak maks ze 400 litrów.
        W Karpicku rok temu było 770 l piwa, więc wtedy po zlocie napisałem, że siebie zacytuję: „Jakby co, trzeba więcej piwa na przyszłe (odwołane) zloty będzie przywozić, albo jakiś porterek czy coś podobnego by było, toby i zostało, bo ten Lech z Łomżą...”
        A ta przewidywana liczba litrów na ten zlot? Jestem pewien, że to wielka Artowa ściema, coby nas tu powk*****ć.
        Gdański Browar WaRy
        Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
        Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
          W Karpicku rok temu było 770 l piwa...
          To rok temu zlot był w Karpicku??? Coś musiało mi umknąć... .
          W tym roku piwo jest zaplanowane tylko na pierwszy wieczór, spoko, wystarczy.
          A na drugi - wiadomo... 10-ty dzień miesiąca, ognisko, podniosła atmosfera... .

          Comment

          • Rycho_128
            Senior
            • 03-2007
            • 1039

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
            To rok temu zlot był w Karpicku???
            Po mojemu był
            Mówię wam, z tą ilością litrów to ściema. Inaczej nie może być. Jak nie, to w sobotę rano trza się będzie ewakuować
            Last edited by Rycho_128; 05-09-2016, 20:55.
            Gdański Browar WaRy
            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
              Po mojemu był
              Mówię wam, z tą ilością litrów to ściema. Inaczej nie może być. Jak nie, to w sobotę rano trza się będzie ewakuować

              Taa... na Amberfest do Gdańska
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                Hmm - skoro nas jest 70 głów - niech każda osoba weźmie ze sobą po 3 litry piwa (szczególnie zmotoryzowani nie powinni mieć problemu). Daje to plus 210 litrów i od razu statystyki idą w górę... Ja mogę nabyć coś w PiwPaw czy innym przydworcowym przybytku.
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • dyczkin
                  Serce w kolorze blaugrana
                  • 05-2011
                  • 3657

                  Bedę prosto po nocnej zmianie, 2 litry piwa dla Was więcej
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • Rycho_128
                    Senior
                    • 03-2007
                    • 1039

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Na szczęście pewnie będzie można od Agnieszki dokupić jakies kegi w razie W (które na pewno nastąpi przy takiej małej ilości piw już w sobotę :-D)
                    No to Aga z Januszem ze Spółdzielczego do tablicy
                    Powiedzcie (napiszcie), proszę w imieniu nas wszystkich, czy w razie tego W da się coś zrobić i jak to logistycznie rozegrać?
                    Last edited by Rycho_128; 06-09-2016, 08:50.
                    Gdański Browar WaRy
                    Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                    Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      Spoko, będziemy spożywać z umiarem to wystarczy Kilka butelek w rezerwie u każdego indywidualnie załatwiłoby sprawę jak na mój gust. Dla mnie na ten przykład 200 zł plus dojazd to jednak niemała kwota, może dla innych nie stanowi to problemu.
                      Last edited by ART; 06-09-2016, 09:24.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Powrót do Boszkowa
                        A Lidl gdzieś obok jest?
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • BrowarSpoldzielczy
                          Junior
                          • 06-2014
                          • 19

                          ok dopiero czytam my mamy jakieś kegi na browarze i hurtownie maja zapasy w sobotę mogą dowieźć do 14 więc nie jest jakoś dramatycznie. jeszcze cały czas dojeżdżają piwa do hurtowni więc chyba do ogarnięcia

                          Comment

                          • sergioP
                            • 09-2005
                            • 1261

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BrowarSpoldzielczy Wyświetlenie odpowiedzi
                            ok dopiero czytam my mamy jakieś kegi na browarze i hurtownie maja zapasy w sobotę mogą dowieźć do 14 więc nie jest jakoś dramatycznie. jeszcze cały czas dojeżdżają piwa do hurtowni więc chyba do ogarnięcia
                            I właśnie coś takiego chciałem dzisiaj w samo południe przeczytać
                            Ja nie mam problemu, żeby się na tę okoliczność dodatkowo opodatkować
                            - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                            - ???
                            - ...napiłbym się piwa.

                            ------------------------------------------
                            Dzień dobry panu.
                            Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              Kwestia piw z Czarnej Owcy raczej upadła, gdyż dopiero jutro browar spodziewa się dostawy z fabryki petainerów. Być może udałoby się coś załatwić na ostatnią chwilę, ale...

                              Nadal otwarta jest sprawa beczki z Borwaru Kociewskiego, temat jest śliski, gdyż w sobotę browar urządza swoje święto piwa i potrzebuje każdej ilości piwa, ale być może 1 beczkę Pilsa udałoby się załatwić....

                              I teraz następuje "ale, ale" dotyczące obydwu (lub jednego) z tych browarów. Potrzebne jest auto z kierowcą do przywiezienia i odwiezienia (Kociewski) beczki.

                              Jeśli jest wybierający się autem do Gdyni i posiadający wolne moce przewozowe, dla którego trasa przez Starogard nie stanowi problemu, to kujemy temat. Jeśli nie ma takowego, to temat upada.

                              PS - jeśli jest miejsce na 2 kegi, to można podrążyć browar Kociewski o Pilsa i Lagera. W przeciwnym razie polecam Pilsa - dziś był w dobrej formie.
                              Last edited by Pendragon; 06-09-2016, 14:35.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                Spoko, będziemy spożywać z umiarem to wystarczy
                                Nie no, Art, aż tak stetryczeli to nie jesteśmy, żeby spożywać z umiarem :-D

                                Spoko, w sobotę rano oszacujemy straty i zrobimy zrzutę na dostawę od Agnieszki
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎