Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2016.09.09-11 - XV Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rycho_128
    Senior
    • 03-2007
    • 1039

    #46
    Jak się uda, coś tam z domowego piwowarstwa przytargam(y) w degustacyjnych ilościach - z KapitanemWagnerem na zlot, więc... piwowarzy dajcie też coś swojego, podegustujemy
    Last edited by Rycho_128; 20-07-2016, 21:33.
    Gdański Browar WaRy
    Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
    Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23798

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
      My tu gadu-gadu...
      a czy ktoś przeczytał regulamin ośrodka
      Aga bierze na klatę
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • zgoda
        Senior
        • 05-2005
        • 3516

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak się uda, coś tam z domowego piwowarstwa przytargam(y) w degustacyjnych ilościach - z KapitanemWagnerem na zlot, więc... piwowarzy dajcie też coś swojego, podegustujemy
        Nie bój nic, wypijemy. W butelkach mam tylko jakiegoś ryśka, ale wezmę.
        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

        Comment

        • Rycho_128
          Senior
          • 03-2007
          • 1039

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
          jakiegoś ryśka
          Może być
          Gdański Browar WaRy
          Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
          Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23798

            #50
            To ostatnie chwile na zapis na zlot. ok. 70 miejsc zajętych. Jutro zamieszczę listę z zapisanymi osobami wraz z info o Waszych wpłatach od Agnieszki. Nie spóźnijcie się z wpłatami - nie zakładam za nikogo, bo mnie nie stać
            Last edited by ART; 25-07-2016, 08:19.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #51
              No to zrobimy przerwę w paleniu lecha na rok chociaż.
              Po ostatnim 'ataku petainerów z nikąd' paznokieć odrastał mi 8 miesięcy
              MM961
              4:-)

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                No to zrobimy przerwę w paleniu lecha na rok chociaż.
                Po ostatnim 'ataku petainerów z nikąd' paznokieć odrastał mi 8 miesięcy
                U mnie w domu od 3 lat jakaś Warka leży - wyniosę na słoneczko
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #53
                  Dziś z rana zelektryzowała mnie wiadomość, że nie zapłaciłem za zlot. Zatem szybko naprawiłem swój błąd. Chciałem także zaznaczyć, że kolega z mojego domku, KapitanWagner też zapłacił i to wczoraj.
                  Tak więc liczę, że przy następnej edycji zazielenienia nicków obydwaj przejdziemy pozytywną selekcję.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Jurandofil
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 976

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dziś z rana zelektryzowała mnie wiadomość, że nie zapłaciłem za zlot. Zatem szybko naprawiłem swój błąd. Chciałem także zaznaczyć, że kolega z mojego domku, KapitanWagner też zapłacił i to wczoraj.
                    Tak więc liczę, że przy następnej edycji zazielenienia nicków obydwaj przejdziemy pozytywną selekcję.
                    Premiumy są zawsze grubo-zielone
                    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #55
                      Niniejszym informuję, że kolega Docent, który nie zapisał się na tegoroczny Zlot zostaje wykreślony z konkursu, który sam zainicjował pt. "kto pierwszy umrze na Zlocie"

                      Obawiam się, że sama konkurencja bez niego raczej w tym roku znowu nie ma szansy na sukces
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        Niniejszym informuję, że kolega Docent, który nie zapisał się na tegoroczny Zlot zostaje wykreślony z konkursu, który sam zainicjował pt. "kto pierwszy umrze na Zlocie"

                        Obawiam się, że sama konkurencja bez niego raczej w tym roku znowu nie ma szansy na sukces
                        Ja się obawiam, że on nawet na premiery piw przestanie jeździć

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dziś z rana zelektryzowała mnie wiadomość, że nie zapłaciłem za zlot. Zatem szybko naprawiłem swój błąd. Chciałem także zaznaczyć, że kolega z mojego domku, KapitanWagner też zapłacił i to wczoraj.
                          Tak więc liczę, że przy następnej edycji zazielenienia nicków obydwaj przejdziemy pozytywną selekcję.
                          Ja zapłaciłem w poniedziałek przelewem natychmiastowym, ale rozumiem , że ogarnięcie tego wymaga czasu, uwagi i coś się przeoczy, więc się nie przejmuję ( na razie ) brakiem zazielenienia

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23798

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja zapłaciłem w poniedziałek przelewem natychmiastowym, ale rozumiem , że ogarnięcie tego wymaga czasu, uwagi i coś się przeoczy, więc się nie przejmuję ( na razie ) brakiem zazielenienia
                            Ustal to proszę z Agnieszką, na liście od niej Cię nie mam.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • JAQBA
                              Senior
                              • 08-2006
                              • 1351

                              #59
                              Wpłacone wczoraj - może dojdzie? Po weselny sklerozis -galopus nas dopadł.

                              Comment

                              • fuliano
                                Senior
                                • 07-2010
                                • 1825

                                #60
                                26.07 poszedł przelew ode mnie za dwie osoby: fuliano i człowiek z WMB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎