Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Profesja, Kominiarz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Profesja, Kominiarz

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2835

    #2
    Uderzenie paloności i solidnej goryczki, wyraźne nuty cytrusowo-kwaskowe ( jest Ameryka !!! - bo w Smolarzu - "Kominiarz to mocniejszy brat Smolarza" - tej hameryki nijak nie wyczułem ). Fala odpływa, przechodząc w baaardzo przyjemne kawowo-czekoladowe smaczki. Brawo Pełne, gładkie, dobrze ułożone. Smakowało
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • nothnoth
      Member
      • 03-2015
      • 74

      #3
      bardzo fajne piwo , swietna goryczka,balans, paloność , chmielenie nie przesadzone z aromatem - summit !
      pijalne jak pies brawo

      Comment

      • Glingorth
        Senior
        • 04-2014
        • 283

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Nieprzejrzysta czerń [5]
        Piana: To się nazywa piana! Gęsta beżowa czapa, która pozostawia mnóstwo śladów na szkle. [5]
        Zapach: Palone nuty, trochę owoców, delikatny cytrus. [4]
        Smak: W porównaniu do brata Smolarza, tutaj 'ameryka', jest wyczuwalna od samego początku. Konkretna palona goryczka, na finiszu pozostaje przyjemny posmak cytrusów i delikatnej kawy. [4.5]
        Wysycenie: Odpowiednie. [4]
        Opakowanie: W swoim stylu, pełen skład, komplet informacji. [4.5]
        Uwagi: Zdecydowanie bardziej goryczkowe i wytrawniejsze piwo, niż smolarz. Tutaj już w swoim stylu, bez zastrzeżeń

        Moja ocena: [4.375]

        Comment

        • rafalek21
          Senior
          • 04-2015
          • 1407

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Praktycznie czarny, nieprzejrzysty. [5]
          Piana: Średnio obfita, drobne pęcherzyki, niespecjalnie trwała, lekko, acz przyzwoicie zdobi szkło. [3.5]
          Zapach: Kawa, czekolada, trochę owoców i o ile dobrze kojarzę, chyba lukrecja - łagdony, ale przyjemny. [4]
          Smak: Kawa, gorzka czekolada, nieco owocowy, średnia goryczka, wytrawne, średnia(albo średnio-wysoka) pełnia, w posmaku intensywnie gorzka czekolada, lekko palony, oraz nuta alkoholu. [4.5]
          Wysycenie: Niewysokie - pasuje. [4]
          Opakowanie: Pasuje do piwa, komplet informacji. [4.5]
          Uwagi: Piwo zmieniło parametry. E: 17°, A: 7,5%, teraz jako Foreign Extra Stout(bez Ameryki w składzie).
          Smaczny FES, nie mam nic do zarzucenia. Pewnie odłożę kilka butelek do piwnicy. Warka do 15.05.2018.

          Moja ocena: [4.225]
          Last edited by rafalek21; 15-11-2017, 04:17.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎