Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Księży Młyn, [Piwoteka] Potężny Pinkus

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Księży Młyn, [Piwoteka] Potężny Pinkus

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pięknie miedziany, delikatnie zmętnione, ale bez farfocli. [4.5]
    Piana: Krótka, bez znaków na szkle. [2.5]
    Zapach: Przepiękny dojrzały banan, również aromat skórki od ciemnego chleba. Chmielu nie ma, bo i po co ? Jest za to lekki goździk i coraz bardziej narastające jakieś ciasto ( taka drożdżówka). [5]
    Smak: Goryczka minimalna, ziołowa i przyprawowa. Słodu dużo więcej, bardzo ładne jest to połączenie koźlaka z pszenicą. Nie ma tu żadnego karmelu, są wyraźne nuty z ciemnego żytniego chleba. Na finiszu więcej owoców, ale to oczywiście zaleta... i delikatny kwasek, który oczywiście tu pasuje. [4.5]
    Wysycenie: Wyczuwalne, ale za lekko. [3]
    Opakowanie: Kolejne piwo lokalnie patriotycznie, więc się nie znam. Tylko raz byłem w Łodzi. Wielki szacunek za to. Skład jest pełny, również drożdże . [4]
    Uwagi: Bardzo dobry doppelbock z pszenicą. Szczerze polecam.
    Warka 20.04.2016, czyli już krótko.

    Moja ocena: [4.375]

    Comment

    • Piwoteka
      Senior
      • 04-2008
      • 1209

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
      Kolor: Pięknie miedziany, delikatnie zmętnione, ale bez farfocli. [4.5]
      Piana: Krótka, bez znaków na szkle. [2.5]
      Zapach: Przepiękny dojrzały banan, również aromat skórki od ciemnego chleba. Chmielu nie ma, bo i po co ? Jest za to lekki goździk i coraz bardziej narastające jakieś ciasto ( taka drożdżówka). [5]
      Smak: Goryczka minimalna, ziołowa i przyprawowa. Słodu dużo więcej, bardzo ładne jest to połączenie koźlaka z pszenicą. Nie ma tu żadnego karmelu, są wyraźne nuty z ciemnego żytniego chleba. Na finiszu więcej owoców, ale to oczywiście zaleta... i delikatny kwasek, który oczywiście tu pasuje. [4.5]
      Wysycenie: Wyczuwalne, ale za lekko. [3]
      Opakowanie: Kolejne piwo lokalnie patriotycznie, więc się nie znam. Tylko raz byłem w Łodzi. Wielki szacunek za to. Skład jest pełny, również drożdże . [4]
      Uwagi: Bardzo dobry doppelbock z pszenicą. Szczerze polecam.
      Warka 20.04.2016, czyli już krótko.

      Moja ocena: [4.375]
      Dzięki za dobre słowo! Widać od razu fana weizenbocków
      Piwoteka
      Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
      www.piwoteka.pl
      Sklep Piwoteki na Facebooku
      Piwoteka Narodowa na Facebooku
      Piwoteka Narodowa na G+
      Дед Мороз (Dziadek Mróz)
      Browar Piwoteka

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9731

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty zmętniony. [4]
        Piana: Biała, sztywna, bardzo drobna, wysoka i trwała . [4.5]
        Zapach: Karmel i słód, czyli koźlakowo, ale i banan i cytrusy. [4]
        Smak: Cytrusy, grejpfrut, banan, ślad karmelu. Trochę wyczuwalny alkohol, ale to zrozumiałe. Smak słabo (w odróżnieniu od zapachu) zbilansowany, przesterowany na grejpfruta i kwasek. Szkoda... [3]
        Wysycenie: Dość wysokie. [4]
        Opakowanie: Styl Piwoteki, plus za konsekwencję i "przemycanie" informacji o Łodzi, bardzo mi się to podoba. Styl Piwoteki już mniej... [3.5]
        Uwagi: Wbrew temu, jak mnie ocenią panowie z Piwoteki , też jestem fanem, i pszenic, i kożlaków, i pszenicznych koźlaków. Jarałem się na to piwo, jak Rzym za Nerona . A tu jednak spory niedosyt smakowy (koźlakowy).

        Moja ocena: [3.625]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎