Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marysia, [Fabryka Piwa] Rakau In Krakau

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Marysia, [Fabryka Piwa] Rakau In Krakau

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemny bursztyn, ładnie opalizuje. Trochę za mętne. [4]
    Piana: Biała, trwała, nawet gęsta i zbita. Do szkła nie chce się lepić. [3.5]
    Zapach: Zero cytrusów i żywicy, no ale Rakau nie jest od tego...
    Ładnie pachnące kwiatki i to z łączki mazurskiej, a nie NZL, do tego dużo owoców takich jak brzoskwinia, marakuja i inne tropiki. [4]
    Smak: Goryczka w odczuciu mniejsza niż 45 IBU, Piwo pije się beznamiętnie. Słodowa baza solidna, nawet za duża jak na Pale Ale. Oprócz przyjemnych biszkoptów pojawia się niestety mało przyjemny karmel. Piwo nie orzeźwia. [3]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Jak zwykle w Fabryce język angielski dominuje nad naszym...
    Skład pełny, również słody i drożdże. Rysunek podoba mi się. [4]
    Uwagi: To nie jest piwo dla hopheadów. W smaku jest więcej karmelu niż chmielowej goryczki.
    Warka 30.06.2016.

    Moja ocena: [3.55]

    Comment

    • Pess09
      Senior
      • 12-2013
      • 284

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Pomarańczowy/Jasny bursztyn, zmętniony. [4.5]
      Piana: Niezbyt obfita, drobne pęcherzyki lecz bardzo szybko opada do cieniutkiej warstwy. [2.5]
      Zapach: Mnogość owoców tropikalnych, głównie brzoskwinia, morele, w tle jakby ananas, ogólnie jest słodko i też trochę kwiatowo. [4.5]
      Smak: Piwo jest lekkie, są nuty słodowe w stylu karmelu i herbatników, tutaj też jest owocowo, najbardziej wyczuwam morele, całość zostawia minimalny kwaskowaty posmak, goryczka jest zdecydowanie niska, wydaje mi się że nie ma nawet tych 45 IBU. [3.5]
      Wysycenie: Niskie, wolałbym odrobinę większe. [3.5]
      Opakowanie: Opakowanie jak najbardziej pozytywnie, od razu rzuciło mi się w oczy w sklepie, wygląda schludnie, kapsel z logo browaru, są wszystkie informacje. [5]
      Uwagi: Piwo jest przyjemne i niesamowicie lekkie, motywy owocowe są bardzo dobre jednak goryczka powinna być chociaż trochę wyższa.

      Moja ocena: [3.875]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎