Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marysia, [Fabryka Piwa] Maori Kiss

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Marysia, [Fabryka Piwa] Maori Kiss

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Czuję tu jakąś ściemę i nie będę opisywał z ARTomatu.
    Piwo prawie takie samo jak Rakau In Krakau, a chmiel przecież inny ( Waimea).
    Parametry te same tylko styl to IPA
    Jedyna różnica to rzeczywiście wyższy poziom goryczki ( dochodzi też herbata) i mniejszy karmel.

    Comment

    • Puszek_72
      Senior
      • 02-2012
      • 269

      #3
      Piwo nie warte oceny, zamiast aromatów cytrusowych mamy aromat ziemniaków z kopca oraz resztki drożdży z fermentacji. Piana nikła, goryczka nie imponuje trawiasta zostawia nieprzyjemny posmak na języku, ewentualnie bardzo kwaśny grejpfrut.

      Do zapomnienia

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy, lekko opalizujący. [4]
        Piana: Ecru niezbyt obfita z drobnych i średnich pęcherzy, zostawiła ślad na szkle opadając. [4]
        Zapach: Aromaty cytrusowo-tropikalnych owoców zakryte DMS-em i stęchlizną z piwnicy, gdzie trzyma się pyrki. [2]
        Smak: Karmelowość potem wchodzi tępa goryczka w stylu mocnej herbaty i ziół. Na finiszu spora dawka kwaskowości. [2]
        Wysycenie: Lekko powyżej średniego. Ujdzie. [4]
        Opakowanie: Oszczędna grafika na ciekawym papierze, słaba czcionka na kontrze. [3.5]
        Uwagi: Zepsute ewidentnie piwo, wylałem nie dopiwszy nawet połowy.

        Moja ocena: [2.475]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎