Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo Lubuskie na Bródnie/Warszawa/

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • salvit
    Member
    • 12-2010
    • 81

    Piwo Lubuskie na Bródnie/Warszawa/

    Witam
    Poszukuję sklepu gdzie kupię piwo Lubuskie Jasne Naturalne Niepasteryzowane 6,1%. Najlepiej na Bródnie lub Targówku. Również w innych dzielnicach Warszawy.
    Pozdrawiam
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2292

    #2
    W większości marketów sieci Piotr i Paweł jest to piwo (na pewno widziałem niedawno w CH Blue City).
    Szukaj zwykle na najniższej półce, może być przykurzone, bo mało kto po nie sięga.
    Cena atrakcyjna, coś koło 2.80 zł.

    Comment

    • salvit
      Member
      • 12-2010
      • 81

      #3
      Dzięki - jutro, lub pojutrze sprawdzę. Pozdrawiam

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4552

        #4
        Akurat w PiP na Stokłosach stoją na najwyższej. Cena 2,79 + 0,50 kaucja. Są też w Auchan ale w butelkach bezzwrotnych za 3,69. Za to w Auchan jest też Lubusz (2,77 + 0,50 kaucja).

        Comment

        • salvit
          Member
          • 12-2010
          • 81

          #5
          Dzięki Waszym podpowiedziom zawitałem do PiP na ul. Malborskiej 45 - było dla mnie najbliżej. Kupiłem piwo Lubuskie za 2,89 + kaucja 50 gr. Ta kaucja to jakieś kuriozum - w niektórych sklepach jest w innych nie ma.
          Pozdrawiam

          Comment

          • dadek
            Senior
            • 09-2005
            • 4552

            #6
            Bo Lubuskie nalewają w butelki zwrotne albo w niskie niezwrotne. Lepiej kupować w zwrotnych bo płacisz za samo piwo 2,89 a butelkę przy następnej wizycie w PiP oddasz. Bo chyba gorzej zapłacić 3,69 i wyrzucać pustą bo niezwrotna?

            Comment

            • salvit
              Member
              • 12-2010
              • 81

              #7
              Masz rację. Tak jak piszesz jest taniej. Może wiesz gdzie jeszcze można kupić to piwo, bo w najbliższych mi dwóch Auchanach nie ma jak również brak w sieci Piotr i Paweł - kupując po 5,6 skrzynek wyczyściłem hurtownie w której się zaopatrują . Pozdrawiam serdecznie
              P.S. Oczywiście szukam w Warszawie.

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4552

                #8
                W zeszłym tygodniu było w PiP Stokłosy (cena skoczyła na 2.99+0.50 kaucja).

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎