Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Sancti Lucas] City Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Zodiak, [Sancti Lucas] City Stout

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny jak asfalt w "siti" po deszczu . [4]
    Piana: Beżowa, bardzo drobna, dość wysoka i trwała. [4]
    Zapach: Karmel, kawa, czekolada mleczna (raczej "Goplana" niż "Wedel" ). [4]
    Smak: Gorzka, czekolada, chwilowy ślad kwasku, kawa. Głęboka goryczka, jakbym gryzł dużą tabliczkę czekolady "85% cocoa". Śladowo wyziera moc... [4.5]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Nie komentuję nazwy browaru, choć przychodzi mi to niełatwo.
    Białą eta z zarysem "city" przypomina nieco znak drogowy "teren zabudowany". Nie zwala z nóg. [3.5]
    Uwagi: To konkretny stout wagi cięższej - mnie bardzo smakował, polecam .

    Moja ocena: [4.175]

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #3
      Piłem lane ( Kofeina 2.0 ) - w pełni potwierdzam opinię kol. przedpiszcy Pancernego. Rasowy stout ze wszystkimi atrybutami tego stylu - aż się zdziwiłem - bardzo udany debut
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny. [5]
        Piana: Wysoka, beżowa, drobnopęcherzykowa, trwała. Żeby się nie wylała ze szkła, musiałem ją upić. [5]
        Zapach: Wyraźnie palony, kawowy, czekoladowy. Typowy dla piw tego typu. [4]
        Smak: Jestem pozytywnie zaskoczony. Z powodu bardzo wysokiej piany zmuszony byłem upić jej wierzchołek i już wtedy uderzył mnie w język intensywny, kawowo-czekoladowy smak połączony z mocną, ale krótką i bardzo przyjemną goryczką. Każdy kolejny łyk potwierdza pierwsze wrażenie - to jest po prostu bardzo dobrze zrobiony, bardzo smaczny stout. Gładkie, przyjemne, aż chce się pić! [4.5]
        Wysycenie: Niskie, więc fajnie. [5]
        Opakowanie: Najsłabsza (a właściwie jedyna słaba) strona tego piwa Etykieta zwyczajnie brzydka, wręcz zniechęcająca do sięgnięcia po piwo (przyznaję się - sięgnąłem po nie głównie dlatego, że było... Dosyć tanie). Skład pełen, poza tym informacji niewiele. I nie podano miejsca uwarzenia. [2.5]
        Uwagi: Już dawno "zwykły" stout nie sprawił mi tyle przyjemności.

        Moja ocena: [4.325]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎