Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn-Zdrój, Piwo Szafarza ciemne z miodem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • michael50
    Senior
    • 06-2013
    • 325

    Połczyn-Zdrój, Piwo Szafarza ciemne z miodem

    Okazało się, że w domu mam jeszcze jedno takie piwo. Etykieta różni się od tych powyżej, ale nic podobnego nie znalazłem na browar.bizie...
    Attached Files
    Last edited by michael50; 21-01-2016, 16:10.
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #2
    Panie, to Połczyn .
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • michael50
      Senior
      • 06-2013
      • 325

      #3
      Benedictus Memes to firma benedyktyńska. To te samo piwo, co Połczyn? Pogubiłem się trochę :/

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Warzą obecnie w Połczynie, etykiety na to wskazują.
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • michael50
          Senior
          • 06-2013
          • 325

          #5
          Moja powyższa opinia o "Szafarzu" okazała się umieszczona w złym wątku - chodzi o piwo o tej samej nazwie, ale produkowane przez browar w Połczynie!
          Last edited by michael50; 02-02-2016, 20:34.

          Comment

          • GSE
            Senior
            • 10-2002
            • 424

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika michael50 Wyświetlenie odpowiedzi
            Benedictus Memes to firma benedyktyńska. To te samo piwo, co Połczyn? Pogubiłem się trochę :/
            Czytaj dokładniej etykiety: "Uwarzono dla Benedictus Memes"

            Piwo mocno wysycone (bąbelki aż gryzą w przełyk), miodowo-ulepkowate a jednocześnie kwaskowate i wodniste. Tragiczne nie jest, ale bardzo dziwne, inne niż typowe piwa miodowe (przez ten gryzący i kwaskowaty posmak) - 2,1/5

            Comment

            • KobiNalewka
              Senior
              • 05-2012
              • 286

              #7
              Czasami mam ochotę na piwo miodowe. Najgorsze jakie dotychczas piłem to Łomża. Niestety Połczyn "pobił" ją. Wymęczyłem 2 łyki... tragedia.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎