Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Waszczukowe] Postrach Szoszonów Brown E

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    Gryf, [Waszczukowe] Postrach Szoszonów Brown E

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Miedziany, zamglony [4.5]
    Piana: Średnio obfita, jasnobeżowa, drobnopęcherzykowa, średnio trwała, ładny lacing [4]
    Zapach: Słód żytni, żywica, skórki pomarańczy, średnio-niska intensywność. [3.5]
    Smak: Czerwone i żytnie słody, troszkę paloności, troszkę czekolady, delikatna słodycz, średnio-wysoka trawiasto-grejpfrutowa goryczka [4]
    Wysycenie: Niewysokie - pasuje [4.5]
    Opakowanie: Całkiem ładna graficznie, niepełny skład. [4]
    Uwagi: Może głowy mi nie urwało, ale to całkiem smaczne i ciekawe piwo.

    Moja ocena: [3.875]

    Comment

    • jerzdna
      Senior
      • 07-2014
      • 240

      #3
      A ja zapamiętałem to piwo jak świetnie nachmielone po amerykańsku , o konkretnej, niezalegającej goryczce, oleiste, z akcentami żytniego pieczywa i lekkiej czekoladzie. Drugie po Łycha Zbycia b.udane piwo Waszczuków
      Warka do 20-ktoregoś lipca

      Comment

      • qlpin
        Senior
        • 09-2011
        • 105

        #4
        Genialne!

        Bardzo dobry balans pomiedzy chmielowościa I słodowościa ale temperatura spożycia musi być idealna.

        Lekko karmelowe słodkie piwo w kontrze przyjemna trwała goryczka o amerykańskim charakterze

        Comment

        • Pess09
          Senior
          • 12-2013
          • 284

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Brunatny, adekwatny do nazwy stylu. [4.5]
          Piana: Średnio obfita, drobna i całkiem zbita, utrzymuje się dłuższą chwile i zdobi szkło. [4]
          Zapach: Na początku uderzają amerykańskie chmiele w postaci tropikalnych owoców, później karmel i trochę nut opiekanych. [4]
          Smak: Piwo treściwe, czuć robotę żyta, jest karmel ale nie jest słodko, są jeszcze nuty przypalonej skórki chleba. Goryczka całkiem mocna żywiczna i grejpfrutowa, wnosi dużo tropików, delikatnie zalega. [4.5]
          Wysycenie: Średnie w stronę wysokiego, dla mnie odrobinę za wysokie. [3.5]
          Opakowanie: Etykieta jedna z ładniejszych na rynku, świetny rysunek i napisy, jedyny minus to goły kapsel. [4.5]
          Uwagi: Po prostu smaczne piwo.

          Moja ocena: [4.225]

          Comment

          • Pivotal
            Senior
            • 05-2013
            • 671

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Niezbyt ciemny brąz, pod światło miedziany, mętny z lekkim prześwitem. Piwo o normalnej konsystencji mimo występujących słodów żytnich. [4.5]
            Piana: Niska, nietrwała, drobnoziarnista, lekko osiada na szkle, widoczna do końca. [2]
            Zapach: Wszelakich owoców egzotycznych, żywicy z dodatkiem czekolady. Dość intensywny. [4]
            Smak: Pomarańczy, czerwonych grejpfrutów, marakui z żywicznymi akcentami oraz trochę czekolady. Goryczka cytrusowo-żywiczna o średniej mocy, długotrwała... po niej pozostał w ustach posmak słodowo-czekoladowy. [4]
            Wysycenie: Utrzymujące się do końca... trochę się odbijało. [3]
            Opakowanie: Bezzwrotne, niezła etykieta z podanym składem, ekstraktem... kapsel bez nadruku. [4]
            Uwagi: Warka do 22.07.2016, wypite 18.07'16. Uważam, że było całkiem niezłe wytrawne i ciut kwaskowe... mimo 5.5% alk., troszkę rozgrzewało przełyk. **196**

            Moja ocena: [3.775]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎