Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Maneż, Kremowy Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Stary Maneż, Kremowy Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    To piwo nie jest w stylu belgijskim stylu, tylko amerykańskim, co sugeruje jego nazwa - też do poprawy - Kremowy Ale.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      poprawione, dzięki.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4538

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ładnie żółty, piwo mętne. [4.5]
        Piana: Biała, gęsta jak krem, nalewałem (samoobsługa:P) na 2 razy tworząc około 1,5 cm czapeczkę nad szklanką. Była jednak mocno nasycona i ciężka przez co dość szybko opadła pozostawiając obrączkę na powierzchni i trochę plamek na ściankach. [4]
        Zapach: Przyjemny, wytrawno-owocowy z lekką słodowością. [4]
        Smak: Słodowość z nutą kruchego ciasta, potem owocowość z jednej strony słodkiego melona, z drugiej bardziej wytrawna (mirabelka, liczi). W tle, zaraz po łyknięciu pojawia się leciutka goryczka. Bardzo fajne piwo, nie ciężkie, smaczne, do sesyjnego picia. [4.5]
        Wysycenie: Niskie, ale ja takie lubię. [4]
        Opakowanie: Szklaneczka 0,3 l (tylko takie tu występują) jednak bez logo, podkładek brak. Dość cienko jak na minibrowar. [1.5]
        Uwagi: Jak się dowiedziałem od piwowara, piwo zawiera oprócz podstawowego słodu jęczmiennego także 5% pszenicznego i 5% orkiszowego.
        Próbowaliśmy 18.03.2016 na miejscu w browarze, 4,50/0,3 l.

        Moja ocena: [4.1]

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4538

          #5
          A wygląda tak:
          Attached Files

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎