Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bizon, Angry Bear

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    Bizon, Angry Bear

    Dawny browar U Bizona zmienił nazwę na Bizon i zaczyna warzyć coraz więcej kraftowych piw:

    Naše základní řada obsahuje 5 spodně kvašených a 5 svrchně kvašených piv. U ležáků klademe důraz na co nejvyšší pitelnost, u svrchně kvašených piv na vyniknutí aromatických chmelů, které přidáváme ve vysoké míře i na chmelení za studena.


    Angry Bear - opisano jako Black India Pale Ale
    7,9 % alk.

    Chmiele: Amarillo, Simcoe, Chinook. Bez filtracji i pasteryzacji.

    Aromat - na początek chmiel, ale szybko się ulatnia. Zostają akcenty słodowe - kawa z tonami palonymi i trochę herbatników i karmelu
    Piana - średnia, dość gęsta, zostaje do szkła, trwałość średnia, zostawia koronkę
    Barwa - prawie czarna, pod światło ciemny brąz z wiśnią, prawie nieprzejrzyste
    Wysycenie - umiarkowane
    Smak - chmielowa goryczka łagodna, trochę palonej, pełna słodowa baza z kawą, palonym słodem, trochę karmelowo-ciastkowej słodyczy
    Treściwość - zdecydowanie pełne

    Chmielono oszczędnie, może wpływ miał trochę upływający termin spożycia, ale i tak mocno przeciętnie. Bez jakiś ciekawszych doznań, choć jest gładkie i pijalne.
  • omniboss
    Junior
    • 02-2016
    • 1

    #2
    piwo

    Moje ulubione piwo. Czy jest dostępne gdzieś w Polsce?

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12118

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika omniboss Wyświetlenie odpowiedzi
      Moje ulubione piwo. Czy jest dostępne gdzieś w Polsce?
      Ja kupiłem w Czechach. Jeśli może być w Polsce, to jedynie sporadycznie w nielicznych sklepach zaopatrujących się bezpośrednio w Czechach.

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12118

        #4
        Zdjęcie:
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎