Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Profesja, [Jabeerwocky] Basista

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    Profesja, [Jabeerwocky] Basista

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, mętny. [4]
    Piana: Niska, trwała, oblepia szkło. [4]
    Zapach: Cytrusy, owoce. [4]
    Smak: Lekko słodowe, cytrusowo-ziołowa chmielowość, ziołowo-łodygowa goryczka. Na koniec ledwo wyczuwalne owocowo-przyprawowe nutki. [3.5]
    Wysycenie: Średnie/niskie. [4]
    Opakowanie: W ich stylu, tym razem Lemmy na grafice. [4]
    Uwagi: Średnie, nie wyczuwam w nim nic "dzikiego", smakuje raczej jak pale ale. Nuty belgijskie ledwo wyczuwalne i na pewno nie kojarzą się z brettami. Lekko kwaskowe, goryczka średnio przyjemna.

    Moja ocena: [3.8]

    Comment

    • Glingorth
      Senior
      • 04-2014
      • 283

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ładna pomarańczowo bursztynowa barwa. [4.5]
      Piana: Drobna, niewielka, delikatnie zdobi szkło. Po pewnym czasie znika całkowicie. [3]
      Zapach: Przyjemny, ale średnio intensywny aromat owoców tropikalnych, troszkę fenoli. [4]
      Smak: Słodowość, która szybko ustępuje miejsca średniej, ziołowo żywicznej goryczce. Na finiszu zostaje przyjemna przyprawowość. Piwo jest wytrawne. [4.5]
      Wysycenie: Średnie, ale nie zaszkodziło by troche większe. [4]
      Opakowanie: W stylu profesji, komplet informacji, goły kapsel, duży plus za Lemmy'ego. [4.5]
      Uwagi: Pierwszy raz było pite lane, ale dopiero teraz w domowym zaciszu mogłem zgłębić się nad smakiem tego piwa. A smak ma ciekawy, wielowymiarowy i dobrze się pije.

      Moja ocena: [4.15]
      Last edited by Glingorth; 05-03-2016, 20:08.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty zamglony. [4]
        Piana: Biała, bardzo wysoka, strzępiasta i dość drobna, trwała. [4]
        Zapach: Słód ze śladem karmelu, owoce, takie raczej sfermentowane albo nawet... ukiszone, do tego zioła. [3.5]
        Smak: Słód, kwasek, zioła. Owoce. Chmiel. Może i bajka, ale z pewnością nie moja... [3]
        Wysycenie: Średniowysokie. [4]
        Opakowanie: Proste i charakterystyczne, w stylu browaru. Chociaż, w sumie... średnie. [3.5]
        Uwagi: Cóż, farmhouse to kolejna odsłona piwna, która mego serca i podniebienia raczej nie zdobędzie...

        Moja ocena: [3.4]

        Comment

        • melor
          Senior
          • 04-2006
          • 364

          #5
          aromat: słodki zapach owoców wymieszany z belgijskimi drożdżami
          kolor: jasnomiedziany, mętny, nieprzejrzysty
          piana: duża
          smak: Niska goryczka. Czuć chmielowe aromaty, ale inaczej to wygląda niż w zapachu. Smak jest ciekawy, ale to nie to co się spodziewałem po opisie. W opisie to naprawdę smakowicie wygląda.
          Piwo jest poprawne, pijalne, ale brakuje mi owocowych aromatów w smaku.
          7/10

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎