Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Antybrowar, PROpaganda

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Antybrowar, PROpaganda

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2835

    #2
    Cytrusy, żywica, karmel przechodzący w przypieczoną skórkę chleba, wyraźna, acz nie dominująca grejpfrutowa goryczka. Wszystko dobrze skomponowane i zbalansowane. Bardzo smaczne, szybko znika ze szkła. Trwała, gęsta, beżowa, pięknie koronkująca piana.
    Taką propagandę to ja zawsze chętnie łyknę
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: brunatno-rubinowo-miedziany [4.5]
      Piana: ecru, drobna, zwarta, długo się utrzymywała, zostawała w szkle gdy piwa już nie było [4]
      Zapach: słaby, miły, owocowo-chmielowo [3.5]
      Smak: pełne, treściwe, mocna chmielowa goryczka, nie zalegająca, owocowe akcenty z dominacja owoców wytrawnych (np granat), całość podbita dobrze wyczuwalną słodową bazą [4.5]
      Wysycenie: bez zarzutu [5]
      Opakowanie: etykieta z typu przeciętnych, gładki kapsel [3.5]
      Uwagi: Smaczne piwo wypite z przyjemnością

      Moja ocena: [4.075]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnobrązowy klarowny. [4]
        Piana: Kremowa, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4]
        Zapach: Słód i sosna, w tle zbilansowane owocami. [4]
        Smak: Sympatyczna (może grejpfrutowa?) goryczka, dalej znów lekkie owoce cytrusowe, posmak śladowy karmelu. [4]
        Wysycenie: Średnie, w porządku. [4]
        Opakowanie: Hm, charakterystyczne, estetyczne, ale grafika jakoś średniawo do mnie przemawia... [4]
        Uwagi: Piwo fajne do picia, smaczne, ale - jako człowiek wychowany jakiś kilometr-półtora od Starorudzkiej nastawiłem się na Bóg wie co... .

        Moja ocena: [4]

        Comment

        • von_scheisse
          Senior
          • 02-2012
          • 488

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Głęboko herbaciane, pod światło czerwone, przejrzyste, idealnie klarowne. [5]
          Piana: Piana obfita, bardzo trwała. Średnio- i drobnopęcherzykowa. Piana osadza się na szkle w postaci bardzo ładnego lejsingu. [4.5]
          Zapach: Chmielowy - nafta z nutą arbuza, po zamieszaniu wychodzi wyraźny karmel. [4]
          Smak: Karmelowe, ale w typie twardych cukierków karmelkowych. Chlebowe. Na drugim planie nuty chmielowe: słodkawe cytrusy, lekka nafta. Goryczka jest na średnim poziomie, choć finisz sprawia wrażenie trochę cierpkiego. [4]
          Wysycenie: Wysycenie może ciut poniżej średniego. [4]
          Opakowanie: Projekt głównej części etykiety bardzo mi się podoba - zastrzeżenia mam jednak do rozplanowania części informacyjnej, która mogłaby być lepiej zaprojektowana. Wszystkie informacje podane. [4]
          Uwagi: Data przydatności do spożycia: 16.06.2016

          Moja ocena: [4.1]
          Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
          http://www.chmielnik-jakubowy.pl
          https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Klarowny rubin, piękny i (o zgrozo ) zgodny z deklaracją [5]
            Piana: Drobna, szarobiała, średniowysoka, dość długa [4]
            Zapach: Słodowe klimaty skupione wokół przypieczonej skórki chleba razowego. Chmiele bardziej żywiczne niż cytrusowe. W połączeniu ze słodowym elementem tworzą wrażenie syropu z igieł sosny [4]
            Smak: Średnio pełne, lekko karmelowe i tostowe. Goryczka średnia, przyjemna, pestkowo-ziołowa [4]
            Wysycenie: Średnie, dobre [4]
            Opakowanie: Typowy Antybrowar [3.5]
            Uwagi: Zacne piwo do dłuższego posiedzenia przy kilku szklankach. Nie zamęczy gryczką, nie zasłodzi. Polecam

            Moja ocena: [4.025]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎