Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Raven, Laid To Waste

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12199

    Raven, Laid To Waste

    No cóż zwyczaj warzenia dla zespołów metalowych silnych ejli dotarł również do Czech.

    O browarze Raven już wspominałem, jestem przekonany że jeszcze o nim będzie słychać na bbizie. Zatem może o zespole Laid To Waste. Są z Pilzna tak jak browar, grają szybki thrash z dość piskliwym wokalem,wcześniej charczącym, wszystko mi się kojarzy z dawną niemiecką sceną, ale może się mylę, bo takiej muzyki przestałem słuchać na długo przed tym, jak zacząłem pić Double IPA, bo piwo uwarzone w tym stylu

    Link na zespół dorzucam: http://bandzone.cz/laidtowaste

    Eta wygląda tak: http://www.zpravy.pivovary.info/?p=4892

    18% ekstr.
    8,2% alk.
    82 IBU

    użyto mchu irlandzkiego, ale rodzajem chmielu się nie chwalili.
    Za to na ecie info, że piwo ekstremalne dla najbardziej ekstremalnego zespołu w okolicy. Niestety zamiast thrash napisali, że skupina jest trash metalowa... na pocieszenie dopisali, że piwo tak śmierdzi jak to w świecie metalu ma być - tani dezodorant z delikatnym aromatem potu i zaschłej krwi. Ale nie takie metalowe wyjce mnie już straszyły, nie wspominając już o różnych wytwórcach piw o niecodziennym aromacie

    Aromat - słodkie owocowo-karmelowo tony, troszkę żywiczności i cytrusów, potem trochę biszkopt
    Piana - gęsta, dość wysoka, umiarkowanie trwała, zostaje na szkle
    Barwa - miedziano-brązowa, zostaje na szkle
    Wysycenie - umiarkowane
    Smak - gęsty, powidła owocowe ze skórką pomarańczową, tony dojrzałych owoców są złożone, przyjemne, wyraźna, ale nie nazbyt zalegająca goryczką grejpfrutowo-pestkową, jest też akcent korzenno-przyprawowy, trochę rozgrzewający ze związanym z nim alkoholem, który na szczęście nie jest mocno wyczuwalny smakowo.
    Treściwość - zdecydowanie pełne w kierunku ciężkiego.

    To piwo ma dużo wspólnego z tym zespołem. Nic specjalnie odkrywczego, ale miłośnicy nie powinni pogardzić. Nie wiem jak z muzą, ale piwa u nas bardziej ekstremalne, to natomiast jest dobrze przyswajalne
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12199

    #2
    Foto:
    Attached Files

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎