Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Zakładowy, Produkt Wzorcowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Zakładowy, Produkt Wzorcowy

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • mozaic
    Member
    • 06-2015
    • 44

    #2
    przez przypadek wypiłem kilka łyków po nadmiernym ogrzaniu i było bardzo konkretnie - pierwsze skojarzenie - centennial ipa dr brew 2015 - a wtedy naprawdę dawali radę;druga butelka zostanie jutro polana w odpowiedniej temperaturze i coś czuję, że wypadnie bardzo godnie..



    ciekawa sprawa, że te cytrusowe nuty simcoe/citra/chinook w ogole sie nie nudzą - wydawaloby sie,że po 150-200 piwach w tym stylu człowiek - wybierze 3 ulubione i popłynie w dziwactwa i hardcore'y a tymczasem latka lecą, a dopre apy/aipy wciąż lądują w chłodziareczce [:

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemno-pomarańczowy, zamętnione [4.5]
      Piana: świetna piana (jak większość w browarze), ecru, drobna, zwarta, utrzymuje się do końca, osadza się na szkle [4.5]
      Zapach: cytrusowo-słodowy, słaby ale miły dla nosa [3.5]
      Smak: pełne, treściwe, mocna goryczka, momentami zbyt mocna, wtedy wyczuwa sęe pestkowo-iglaste posmaki, fajny smak owocowo-cytrusowy, chwilami zbyt mocno przeszkadzał mi zbyt mocny cytrusowy akcent, całość dobrze zbalansowana, solidna baza słodowa [4.5]
      Wysycenie: ciut za duże [4.5]
      Opakowanie: etykiety browaru podobają mi się, gładki kapsel [4.5]
      Uwagi: kolejne smaczne piwo z Poniatowej

      Moja ocena: [4.15]
      Attached Files
      Last edited by becik; 05-01-2017, 20:08.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy zamglony. [4]
        Piana: Kremowa, dość drobna, wysoka i średniotrwała. [3.5]
        Zapach: Słodowy i owocowy, lekka nuta chmielowa i sosnowa. Zaskakująco przypadł mi do gustu. [4.5]
        Smak: Lekka oleistość podszyta dość intensywną goryczką sosnową, minimalny ślad orzechowy. [4]
        Wysycenie: Średnie w kierunku wysokiego. Na granicy akceptacji. [4]
        Opakowanie: Klasyka browaru, ja takie motywy lubię. Choć nazwa piwa sugeruje megalomanię jednak... . [4]
        Uwagi: Piwo naprawdę smaczne, choć może miałem wypalone kubki smakowe, bo wieczór wcześniej wypiłem sporo "Ż"... (firmowa sytuacja taka).

        Moja ocena: [4.125]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎