Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gloger, Wilczy Dół

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gloger, Wilczy Dół

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Prawie słomka, klarowne, ale to nie jest pils. [3]
    Piana: Biała, wysoka z początku, później zredukowała się do nawet trwałego kożuszka. Słabe ślady na szkle. [3]
    Zapach: Słodowy, biszkoptowy i tostowy. Potem trochę kwiatków. Na samym końcu już nic nie czuć... [2.5]
    Smak: Nie jest wodniste, ale nieprzyjemnie cierpkie. Goryczki nie ma... no chyba żeby do goryczki zaliczyć wodę z gumowych trampek. [2]
    Wysycenie: Przegazowane, włącza się bekanie... [2.5]
    Opakowanie: Jak zwykle to najmocniejszy punkt Glogera. Pan Bóg jednak wymyślił piwo do picia i naszego szczęścia, a nie żeby oglądać etykiety. [4.5]
    Uwagi: Piję dziś to piwo drugi raz i z pewnością ostatni.
    Warka 15.09.2016.

    Moja ocena: [2.475]

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      To nie jest pils, to jest pale ale, Panie Darku
      I to jest naprawdę słabe piwo, wali stęchlizną
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty klarowny. [4]
        Piana: Biała, bardzo drobna, ale niewysoka - zostają jakieś 2 mm... [2.5]
        Zapach: Słód, karmel, powiew chleba tostowego i może bardzo daleki ślad owoców. [4]
        Smak: Znowu słód i karmel, posmak słodkich owoców, może mikroślad wanilii...? [3.5]
        Wysycenie: Średniowysokie. [4]
        Opakowanie: Turkusowe barwy... . Nareszcie nazwa pasuje do ilustracji - wilk ze szpadlem, kopiący dół . [4]
        Uwagi: Nie wiem, o co chodziło szanownym przedpiszcom - toż to całkiem sympatyczny ejlik... Może nowa warka?

        Moja ocena: [3.65]

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #5
          Wypiłem bez zachwytu.
          Attached Files
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • Czapayew
            Senior
            • 10-2002
            • 1966

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemnożółty, herbaciany. [4]
            Piana: Znikoma - ani zbyt obfita, ani gęsta, ani trwała. [2.5]
            Zapach: Lekkie "ejlowe" nuty, ale jak na mój gust zbyt rozwodniony. [3]
            Smak: Jest goryczka, ale w tle. Za to pojawił się jakiś dziwny stęchło-kwaśny posmak, który psuje całość. [2.5]
            Wysycenie: Słabe - piwo bardzo szybko się wygazowywuje. [3]
            Opakowanie: Ujdzie - jakieś seledyny plus wilk z łopata. Kapselek do kolekcji. [3.5]
            Uwagi: Kupione w Ąszą. Zdecydowanie nie warte swojej ceny (6,19 zł/0,5 l).

            Moja ocena: [2.825]
            "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

            www.zamkoszlaki.com
            www.piwnekapsle.net

            Comment

            • Viktor
              Senior
              • 04-2002
              • 617

              #7
              Gloger, Wilczy Dół

              Leciutkie PALE ALE, chyba nawet za lekkie ( 4,3% alk, e.v- 10 St. ).Ładna jasno - bursztynowa (barwa też bardziej pasuje do pilsa niż PA ). Piana kremowa utrzymuje się dość długo, bąbelki dość duże, zapachy słodowe, przebijają nuty owocowe, goryczka wyrazista, ale nie nachalna. Cena ( prawie 8 zł ) trochę za wysoka dla tego średniego piwa.

              Comment

              • Admirador
                Senior
                • 03-2015
                • 431

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Ciemnozłoty/herbaciany, klarowne [4]
                Piana: Słaba, nietrwała [2.5]
                Zapach: Słodowy, lekko owoce, mało intensywny, w sumie raczej przyjemny, ale nic czym by się należało zachwycić. Jeśli jest gdzieś angielski chmiel to w ilościach homeopatycznych. [3.5]
                Smak: Nie jest aż tak wodniste jak bym się spodziewał. Dominuje słód, wyraźna nuta pochodząca od słodu pszenicznego. Goryczka jest, ale niska. Pije się nie najgorzej, ale to takie piwo nie do zapamiętania. [3.5]
                Wysycenie: Średnie, nie mam większych zastrzeżeń. [4]
                Opakowanie: Fajna, pomysłowa etykieta, spójna z resztą serii. [5]
                Uwagi: 20/06/2017
                Kupione w Kauflandzie za 5 z groszami.
                Nic ciekawego, w tej cenie prędko nie wrócę.
                Ale wypić się da, w lecie, gdy w pobliżu tylko Kaufland, może być to jakaś opcja.

                Moja ocena: [3.525]
                Last edited by Admirador; 12-03-2017, 19:23.

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  #9
                  Warka: 20/06/2017 pite 17/06/2017

                  Smakuje jak lekki i średnio goryczkowy pilsik, czy wręcz session american lager.
                  Goryczka ziołowo cytrusowa. Rześkie i wodniste.
                  Troszkę jałowe, lecz to już staruszek. Ujdzie, lecz tylko jako straszacz gardło w dobrej cenie

                  Ja dałem 2,49zł i tyle było warto
                  Regularna cena w karfurze 5,49zł, dla nieobytych w nowofalowych smakach może być ok.
                  W innych sklepach po 7-8zł to skandal.

                  fot
                  Last edited by dlugas; 18-06-2017, 09:35.
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • kosher
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 2293

                    #10
                    Warka do 20.04.18 ma jeden, ale zasadniczy feler, jest totalnie przegazowana, spory gushing już przy otwarciu a potem atak piany, więc nalewałem na kilka razy i musiałem odczekać z kwadrans, bo gaz przykrywał cały smak. Potem już lepiej, jak na 10-tkę jest dosyć pełne w smaku, słodowo-kwiatowo-karmelowe, łatwo pijalne.
                    Kupione na promocji za 3.75 zł. w Tesco Supermarket (wolski pedet). Za tą kasę ujdzie, ale niech dopracują wysycenie.
                    Last edited by kosher; 10-11-2017, 20:38.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎