Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Jana, [Trzech Kumpli] Pan IPAni double

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Browar Jana, [Trzech Kumpli] Pan IPAni double

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    #2
    W aromacie żywica, owoce tropikalne, przyprawy, lekka nafta. W smaku przeważa mocna chmielowo-ziołowa goryczka, otoczona przez słodowość z posmakiem cukrowego buraka. Piwo dobre, ale w tym stylu bardziej smakowała mi Dementia z Radugi.
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • Brodzislaw
      Senior
      • 09-2013
      • 1020

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Zmetnione, nieprzejżyste złoto [4]
      Piana: Niezbyt intensywna, szybko opadła. [3]
      Zapach: Średniej intensywności, chmiele amerykańskie w całej palecie - cytrusów, owoców tropiku, ziół i kwiatów. Wyłazi jednak alkohol i siarkawy fetorek. [3]
      Smak: Słodkawy od zbożowych słodów z finiszem kwaskowym plus "wsad" płatkowy nadający pełni piwu - podkreśla słodycz. Goryczka średnio-intensywna podbijana przez alkohol daje efekt lekkiego szczypania i ściągania na podniebieniu i języku. Piwo średnio-pijalne. [3.5]
      Wysycenie: Średnie - optymalne. [4.5]
      Opakowanie: Browar trzyma poziom w tej materii. [4.5]
      Uwagi: Wersja duble czy imperial nie zawsze wychodzi browarom działającym na terenie okupowanym przez reżim III RP. W porównaniu do "zwykłego" wheat - piwo niezbyt udane.

      Moja ocena: [3.4]

      Comment

      • Dzoshu
        Senior
        • 12-2013
        • 496

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Pomarańcz, mętne. [4]
        Piana: Niezbyt obfita, słabo się tworzy, oblepia szkło. [4]
        Zapach: Grejpfrut, żywica, lekki rozpuszczalnik ale nic tragicznego. [4]
        Smak: Słodkie, gęste, owocowe - cytrusy, tropiki. Mimo chmielowego charakteru dość gładkie. Goryczka na średnim poziomie, krótka, grejpfrutowa. [4.5]
        Wysycenie: Średnie w stronę wysokiego, OK. [4.5]
        Opakowanie: Zgrabna etykieta, niedokładny skład. [4]
        Uwagi: Warka 7.09.16 Bardzo pijalne i orzeźwiające jak na ekstrakt.

        Moja ocena: [4.225]
        Attached Files
        Last edited by Dzoshu; 26-04-2016, 23:10.

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasnozłoty, mętne. [4]
          Piana: Biała, średnio pęcherzykowa, średnio trwała, zostawiła trochę śladu na szkle. [3]
          Zapach: Wyrazisty, bardzo owocowy i słodki w wyobraźni. Dominują tropiki jak mango, brzoskwinia, czy marakuja połączone ze słodkimi cytrusami jak mandarynka i pomelo. Powiew zboża jest. [4]
          Smak: Słodowe, treściwe ze zbożem na pierwszym planie. Goryczka niezbyt duża, choć zauważalna, niemniej spodziewałem się więcej owoców, szczególnie po odczuciu w zapachu. Pojawił się też na finiszu alkohol, ale jakoś nie przeszkadza. [4]
          Wysycenie: Średnie ... jak na IPA duże, jak na wheat małe. [4]
          Opakowanie: Oprócz konkretnych drożdży pełny skład, etykieta psychodeliczna, szkoda jednak, że etykiety od Trzech Kumpli można rozróżnić głównie po nazwie. [4]
          Uwagi: Smaczne piwo, choć trochę za ciężkie, akurat pasuje na dzisiejszy mróz.
          Warka 15.05.2017.

          Moja ocena: [3.9]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎