Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Warszawa, Rosalie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Bierhalle Warszawa, Rosalie

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnozłoty, ew. herbaciany, klarowny. [4]
    Piana: Kremowa, średniowysoka, bardzo drobna i trwała. [4]
    Zapach: Słód, także lekki powiew słodu palonego, delikatny chmiel. Zrównoważony, bardzo miły dla moich nozdrzy . [4.5]
    Smak: Lekka goryczka z tłem słodu palonego. Niby zwykły lagerowy, ale przyjemny. [4]
    Wysycenie: Średnie w kierunku wysokiego. [4]
    Opakowanie: Ładny, smukły pokal BH, szkoda, że kelner zapomniał wafelka . [4]
    Uwagi: Fajne piwo z BH, niby lager, ale troszkę inny. Liczę na rozwój palety piwnej w tym tradycyjnym, frankońskim kierunku. Tak trzymać!

    Moja ocena: [4.175]

    Comment

    • mrkowal
      Senior
      • 03-2009
      • 155

      #3
      Ciekawe ale bez ekscytacji. Słaba pijalność, mocno odgazowane i bardzo goryczkowe.
      Ultima forsan

      Comment

      • Brat_Piwny
        Senior
        • 01-2009
        • 685

        #4
        Gwoli uzupełnienia opisów fotki z konsumpcji: pierwsza prosto z tanka 02.03.2016 ponad dwa tygodnie przed premierą, druga 23.03.2016 w browarze. Przychylam się do oceny Pancernika.
        Attached Files

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: bursztynowo-rubinowy [4.5]
          Piana: bezowa, po nalaniu wystawała za szkło ale sprawiała wrażenie średniej, dość szybko opadła do cieniutkiej warstwy na piwie [3]
          Zapach: słaby, prawie nic nie wyczułem poza lekka słodowościa i karmelem [3]
          Smak: w miarę pełne i treściwe choć treściwość momentami uciekała, lekka goryczka, trochę pestkowa, w tle lekkie karmelowe akcenty i posmak przypominający mi miód gryczany, ta delikatna słodkawość na finiszu trochę mi przeszkadzała [4]
          Wysycenie: odrobinę za dużo [4.5]
          Opakowanie: firmowe szkło, wafel był [5]
          Uwagi: Dobre ale jak na Bierhalle to za mało, pite na Nowym Świecie

          Moja ocena: [3.65]
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            fotka piwka pitego w ostatnim czasie
            Attached Files
            Last edited by becik; 20-10-2017, 19:55.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • yavo
              Młóto w butach
              • 03-2009
              • 909

              #7
              Kolor herbaciany, mocno słodowe, umiarkowana do lekko mocnej goryczka. Interesujące, interesujące, choć ciut za słodkie. Jeśli ktoś ma ochotę dać mi po ryju, piję je właśnie w Bierhalle Wilanów
              Last edited by yavo; 07-04-2019, 15:51.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yavo Wyświetlenie odpowiedzi
                Kolor herbaciany, mocno słodowe, umiarkowana do lekko mocnej goryczka. Interesujące, interesujące, choć ciut za słodkie. Jeśli ktoś ma ochotę dać mi po ryju, piję je właśnie w Bierhalle Wilanów
                To czemu opisujesz piwo z innego browaru skoro warzone jest w Wilanowie?
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • yavo
                  Młóto w butach
                  • 03-2009
                  • 909

                  #9
                  Nie jest warzone w Wilanowie. Wątek dotyczy Bierhalle Warszawa ogólnie, zakładam więc że nie ma podziału na poszczególne restauracje.

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Bierhalle Warszawa i Bierhalle Wilanów to są dwa browary, Wilanów nie jest tylko restauracją



                    Pytałeś się gdzie warzone?
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • yavo
                      Młóto w butach
                      • 03-2009
                      • 909

                      #11
                      Tak, w Arkadii.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎