Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maryensztadt, Sticklebract Singiel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Maryensztadt, Sticklebract Singiel

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemnozłocisty [5]
    Piana: biała, gęsta, drobna, długo się utrzymuje [4]
    Zapach: słabiutki, głównie słodowy [3.5]
    Smak: pełne, treściwe, zarazem dość lekkie, goryczka, chmielowo-pestkowa ale pestkowa goryczka przygaszona, dobrze wyczuwalna słodowa baza, całość dość wytrawna, smaki zrównoważone [4.5]
    Wysycenie: ciut za duże [4.5]
    Opakowanie: Bardzo ładna etykieta, firmowy kapsel [5]
    Uwagi: Jeden słód, jeden chmiel, można? Można, proste i smaczne piwo

    Moja ocena: [4.15]
    Attached Files
    Last edited by becik; 29-09-2016, 19:02.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4305

      #3
      Kolor bardziej niż ciemnozłocisty, piana gęsta, utrzymująca się długo, piwo sprawia również wrażenie "gęstego", treściwego. Aromat rzeczywiście nieco cytrusowy, ale skąd sosna reklamowana na etykiecie doprawdy nie wiem... Raczej do cytrusów dochodzi tu lekka landrynkowa woń pomieszana z opiekanymi ciasteczkami.
      Goryczka wyraźna, razem z nutami słodowymi smak przypomina trochę górniaki na polskich chmielach z lekko drażniącą nutą "perfumową".
      Wrażenie ogólnie pozytywne, choć w obfitości piw niekoniecznie jako pierwszy wybór.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎