Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Setka] Mustang

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Setka] Mustang

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemne złoto, ładnie błyszczy. [4.5]
    Piana: Biała, lekko przybrudzona, wysoka, drobno pęcherzykowa, trwała. [4.5]
    Zapach: Ziołowy, odrobinę żywiczny, zbożowy i chlebowy. [4]
    Smak: Lekki słód, głównie zboże i trochę biszkoptów. Goryczka średnia, cytrusowa i żywiczna, bez żadnych ziołowych i trawiastych naleciałości. [4]
    Wysycenie: Średnie, nie przeszkadza. [4]
    Opakowanie: Trochę nie rozumiem rysunku... Skład jest pełny i czytelnie rozmieszczony. [4]
    Uwagi: Smaczne APA, typowo amerykańskie w odczuciu i jedno z lepszych w tym stylu w Polsce. Warka 16.09.2016.

    Moja ocena: [4.075]

    Comment

    • Brodzislaw
      Senior
      • 09-2013
      • 1020

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: złoty, lekko zmętniony [4.5]
      Piana: jasna niezbyt obfita, opadła do minimalnej warstwy [4]
      Zapach: Aromat z butelki to głównie chmiele amerykańskie – cytrusy i owoce tropiku. Po przelaniu do szkła czuć również słody, żywicę i białe owoce [4]
      Smak: jest pół-wytrawne z wyraźną goryczką, lekko zalegającą na podniebieniu [4]
      Wysycenie: Średnie - optymalne [4]
      Opakowanie: ładna grafika, sporo informacji [4.5]
      Uwagi: Zakupione w Tesco w przecenie z data do 16.09.16 r.

      Moja ocena: [4.05]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty zamglony. [4]
        Piana: Biała, drobna, niestety, niezbyt wysoka i nietrwała. [3]
        Zapach: Sosna, słód, owoce, chmiel. Dobry standard, choć nic szczególnego . [4]
        Smak: Goryczka, niezbyt intensywna, ale jednak nieco otępiająca. Owoce tropikalne, chmiel. [4]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: Świetne, bliskie memu sercu nawiązanie do P-51 Mustang i do Forda Mustanga, choć bajka na kontrze z dalekich ostępów mchu i paproci... Za to minus. [3.5]
        Uwagi: Konkretne, smaczne piwo, choć niczym się nie wyróżnia...

        Moja ocena: [3.875]

        Comment

        • rafalek21
          Senior
          • 04-2015
          • 1407

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Między ciemnozłotym, a pomarańczowym, mocno zmętniony. [3.5]
          Piana: Niezbyt obfita, beżowa, dość szybko opada do cienkiego kożucha, delikatnie ale całkiem ładnie zdobi szkło. [3]
          Zapach: Owocowy, lekko słodowy,trochę żywicy, odrobinę cytrusów, umiarkowanie intensywny, w porządku. [3.5]
          Smak: Delikatnie słodowy, trochę karmelu, trochę cytrusów, średnia sosnowa goryczka, średnio długa, niedużo ciała, stosunkowo gładkie. [3.5]
          Wysycenie: Umiarkowane, zadziwiająco dobrze pasuje do reszty. [4.5]
          Opakowanie: Ładna etykieta z dwoma Mustangami, w stylu Setki, komplet informacji. [4.5]
          Uwagi: Trochę za lekkie pod względem intensywności, nawet jak na apa, po prostu wszystkiego mi brakuje po trochu. Warka do 01.03.2017.

          Moja ocena: [3.55]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎