Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marysia, [Beer Story] Dark Alley

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Marysia, [Beer Story] Dark Alley

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobrązowy, mętny. [3]
    Piana: Niewysoka, ciemnobeżowa i nietrwała, zostaje tylko pierścień, praktycznie nie zdobi szkła. [2.5]
    Zapach: Troszkę gorzkiej czekolady i kawy, wyraźniejsze cytrusy, lekko żywiczno-sosnowy. Niezbyt intensywny aromat. [3.5]
    Smak: Wyraźnie cytrusowy, palony, kawa, niedużo ciała, średnia trawiasto-cytrusowa(skórki cytryny) goryczka, lekko ściągająca i definitywnie zalegająca. [2.5]
    Wysycenie: Niewysokie - przy tej wodnistości jednak za niskie [2.5]
    Opakowanie: Przyzwoita etykieta, w składzie brakuje użytego chmielu, za to jest wymieniony ekstrakt barwiący. [3.5]
    Uwagi: Niezbyt smaczne piwo, trochę wodniste, nieprzyjemna goryczka. marny debiut dla Beerstory, bawi mnie zastosowanie ekstraktu barwiącego(za co należy się minus), który dał co najwyżej mierny efekt. Po połowie, odpuściłem sobie to piwo. Warka 12.05.2016 r.

    Moja ocena: [2.925]

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12171

      #3
      Bez przesady z tym ekstraktem barwiącym (Sinamar). Nie ma wpływu na fermentację, jest naturalny itp., ale musi być wymieniany. Pewnie dodano, żeby piwo było bardziej czarne niż brunatne.

      W smaku kwaskowo-cytrusowa goryczka plus palono-czekoladowe tony. Piwo nie jest wodniste, choć rzeczywiście nie czuć, że ma aż 16% ekstr. Pod koniec czuć ostre, trochę piekące akcenty chmielu, czyli wsypano dużo. Piło się ok.

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6119

        #4
        Powiedzmy tak coś jak black ipa... data też 12.5.16.

        Piana na dłużej nie za wielka, lacing mały.
        Zapach niezły kawowo śliwkowy.
        Słodkie jest z małą śliwkowo czekoladową goryczką.

        Niezłe ale do wolniejszego picia bo dość konkretne jest
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎