Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajan, [Bowler Hat] Saaz Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Krajan, [Bowler Hat] Saaz Pils

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty klarowny, pilsowy. [4]
    Piana: Biała, drobna, średniowysoka, sztywna, średniotrwała. [3.5]
    Zapach: Chmielowy, z takim dziwnym, metaliczno-puszkowym akcentem, mało szlachetny. [3]
    Smak: Trochę otępiająca ta goryczka, mam wrażenie, jakbym przegryzł pestkę grejpfruta (albo cuś?). Ale może żatecki chmiel tak ma smakować? [3.5]
    Wysycenie: Stosownie wysokie. [4]
    Opakowanie: Wzornictwo typowe dla serii, eta w kolorze... hm, oliwkowym . Niespójne parametry na kontrze i na etykiecie. [3.5]
    Uwagi: Czechy nigdy mnie jakoś szczególnie nie pociągały, widocznie żatecki chmiel też...

    Moja ocena: [3.375]

    Comment

    • nakkub
      Junior
      • 01-2008
      • 6

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jasnozłoty, klarowny [4.5]
      Piana: szczątkowa, nawet w trakcie nalewania [2]
      Zapach: niby chmiel, ale coś jest nie tak, nuty metaliczne, momentami kwaskowe [2.5]
      Smak: jest chmiel (zatecki), mało słodowe, przyjemny posmak, zostaje dość długo. smak dużo lepszy niż zapach [4.5]
      Wysycenie: jest ok, nie szczypie jakoś bardzo, ale na dobrym poziomie [4]
      Opakowanie: takie w angielskim stylu, raczej proste, sporo informacji. Na kontrze kilka bzdur np. o korzenno-ziołowym posmaku czy obfitej białej pianie... mhm [3]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.45]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎