Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Perun] Jare Gody

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Perun] Jare Gody

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Puszek_72
    Senior
    • 02-2012
    • 269

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pasuje mętny pomarańcz [4.5]
    Piana: Drobna ładna nie specjalnie obfita, średnio trwała [3.5]
    Zapach: Przyprawy lekka ścierka banan ale zielony całość zgodna z oczekiwaniem ale mało intesywna [4]
    Smak: Solidne gęste, słodycz ładnie przykrywając kwasek jest dobry balans, przyprawy [4.5]
    Wysycenie: OK [4]
    Opakowanie: Takie sobie są podstawowe informację, firmowy kapsel. [3.5]
    Uwagi: W sumie niezła pszenica, dobry balans słodyczy i kwaśności

    Moja ocena: [4.15]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Pomarańczowy, zdecydowanie mętne. [4]
      Piana: Bardzo wysoka i trwała, złożona z drobnych pęcherzyków. Byłoby idealnie gdyby nie zbyt słaby osad na ściance szkła. [4.5]
      Zapach: Baaardzo dużo bananów, trochę goździków i innych przypraw. Klasyka, takie hefeweizeny najbardziej lubię. [5]
      Smak: Ponownie banany, piwo jest słodkie i praktycznie pozbawione goryczki. Czuć też trochę przypraw i różnych ziół oraz wyraźną drożdżówkę. Kwasku nie ma, piwo słabo orzeźwia. [4]
      Wysycenie: Za niskie, najgorszy element tego piwa. Kwasku w pszenicy za bardzo nie potrzebuję, ale gazu i owszem. [2.5]
      Opakowanie: Łatwo rozpoznawalna, typowa etykieta z Peruna. Kapsel firmowy, skład dziwnie podany i nie jest pełny. [3.5]
      Uwagi: Hefeweizen wyłącznie dla tych którzy lubią w tym stylu banany i słodycz ( jak ja). Warka 16.10.2016.

      Moja ocena: [4.3]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎