Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, Chmielakia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, Chmielakia

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomarańczowy, zmętniony. [5]
    Piana: Meh. Niby ładna, drobna i biała, ale niska i niezbyt trwała. [2.5]
    Zapach: Bardzo intensywnie chmielowy, cytrusowy, tropikalny, owocowy. [4.5]
    Smak: Gluten czy jego brak - tego w piwie nie czuję. Za to czuję naprawdę fajną, mocną, cytrusową goryczkę tylko częściowo skontrowaną niewysoką słodowością. Piwo bardzo lekkie, ale nie wodniste. Mocno orzeźwiające, fajne. Ale zdecydowanie dla miłośników wyrazistej goryczki w piwie. [4]
    Wysycenie: Wysokie, ale do lekkiego piwa pasuje. [5]
    Opakowanie: Częściowo odblaskowe. Informacji sporo, skład dokładny. [4]
    Uwagi: Fajne!

    Moja ocena: [4.125]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Zamglony bursztyn, lekko opalizujące. [4.5]
      Piana: Średnio obfita, jasna, drobnopęcherzykowa, średnio trwała, dość słabo zdobi szkło. [3.5]
      Zapach: Chmielowa cytrusowość, odrobina tropików, delikatny zapach młodego piwa. [3.5]
      Smak: Delikatna kwaskowa nuta młodego piwa, wytrawne z wyjątkiem lekkiej odsłodowej słodyczy na początku, wyraźnie cytrusowe, solidna goryczka z długim gałązkowym posmakiem, średnie ciało. [3.5]
      Wysycenie: Średnie - pasuje. [4.5]
      Opakowanie: Całkiem ładna etykieta z pełnym składem, jedyne do czego mogę się przyczepić to to odblaskowe złotko. [4]
      Uwagi: Całkiem smaczne piwo, choć jak dla mnie to przechmielone, przez co traci na sesyjności. Warka do 30.01.2017.

      Moja ocena: [3.625]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemny pomarańcz [4.5]
        Piana: ecru, dość drobna i delikatna, opada powoli i zauważalnie, osadza się na szkle [4]
        Zapach: słaby, chmielowo-cytrusowy [3.5]
        Smak: pelne i treściwe, goryczka mocna, chmielowa ale przygaszana posmakiem trawy cytrynowej, której na pewno tam nie ma, cytrusowy smak niestety dominuje, podstawa zbożowa słabo wyczuwalna [3.5]
        Wysycenie: ciut za dużo [4.5]
        Opakowanie: dość prosta etykieta, gładki kapsel [4]
        Uwagi: Nie czułem w piwie braku glutenu do wypicia ale na raz, wole inne piwa które mi bardziej smakują

        Moja ocena: [3.675]
        Attached Files
        Last edited by becik; 25-07-2016, 20:16.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎