Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Piwoteka] Smashing Stones

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Piwoteka] Smashing Stones

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Żółty, zmętnione. [3.5]
    Piana: Biała, drobna, powoli pęka. Świetnie lepi się do szkła. [4.5]
    Zapach: Dziwny, chmielu po trochu. Cytrusy, chlebek , śladowy iglak i wyraźniejsza marakuja. [3.5]
    Smak: Pełny, słodowy. Goryczka duża i przyjemna. Cytrusy i chlebek są pięknie połączone. Piwo świetnie orzeźwia mimo dużej pełni słodowej. [4.5]
    Wysycenie: Niskie. Nie bekam i nie pierdzę. [4.5]
    Opakowanie: Ooh, tu już jest hołd oddany dla rock and rolla. Smashing Pumpkinks, czy The Rolling Stones, co bardziej lubicie [5]
    Uwagi: Bardzo dobre piwo, ale nie genialne. Genialne to jest Miasto Kominów.
    Warka z gestem świętej pamięci Dio jest do 15.08.2016.

    Moja ocena: [4.125]

    Comment

    • grejwi
      Member
      • 08-2014
      • 78

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złociste. Widoczny zawiesinowy osad. [3.5]
      Piana: Pęcherzyki od drobnych do grubych - w powolnym tempie rozpadają się. Piana obfita. Lekka koronka. [4]
      Zapach: Lekki, całkiem przyjemny, słodki, leśno-cytrusowy aromat. W tle czai się lekki diacetyl. Z czasem więcej innych owoców tropikalnych się ujawnia. [4]
      Smak: Bardzo wytrawne. Goryczka średnia, przyjemna o charakterze pestek cytrusowych. Lekka, "maślana" śliskość. [4]
      Wysycenie: Średni do wysokiego. Trochę brakuje gazu. [4]
      Opakowanie: Etykieta wygląda dobrze - ciężko się przyczepić. Parametry szczegółowe, skład też. Kapsel czarny. [4.5]
      Uwagi: Warka do 15.08.2016 r.

      Moja ocena: [4]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty zamglony. [4]
        Piana: Kremowa, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4.5]
        Zapach: Chmiel i owoce, a może nawet kwiaty...? [4]
        Smak: Goryczka, stopniowo narastająca, ale nie przesadnie. Ślad słodowy. [3.5]
        Wysycenie: Wysokie. Ale też nie pierdzę . [4]
        Opakowanie: Mimo nawiązań do ciekawej muzyki etykieta kompletnie nie zrobiła na mnie wrażenia. Mogłaby być taka, jak w Bierhalle . Goły czarny kapsel. [3.5]
        Uwagi: Lekkie, intensywnie goryczkowe, całkiem niezłe piwo na lato.

        Moja ocena: [3.825]

        Comment

        • yaro74
          PremiumUżytkownik
          • 09-2012
          • 2089

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: złoty, zamglony. [4]
          Piana: wysoka, gęsta, drobna, średniotrwała, ładnie oblepia szkło. [4.5]
          Zapach: średnio intensywny, chmielowy, cytrusy, owoce tropikalne i lekkie nuty leśne. [4]
          Smak: cytrusowy i lekko słodowy, średnio mocna, krótka i przyjemna goryczka. Piwo jest orzeźwiające i dobrze pijalne. [4]
          Wysycenie: średnie. [4]
          Opakowanie: przeciętna etykieta, goły kapsel, podany pełny skład. [3]
          Uwagi:

          Moja ocena: [4]

          Comment

          • rafalek21
            Senior
            • 04-2015
            • 1407

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Złoty, zamglony. [4]
            Piana: Średnio obfita, średnie pęcherzyki, średnio-niska trwałość, słabo zdobi szkło. [3.5]
            Zapach: Słaby pod względem intensywności, cytrusy, trochę słodu, jest też delikatna nuta utlenienia. [3]
            Smak: Cytrusowy, lekko utleniony, dość wytrawne, średnia ziołowa goryczka z łodygowym posmakiem, delikatnie zalegająca, mało ciała. [3]
            Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
            Opakowanie: Ładna etykieta z kompletem informacji. [4.5]
            Uwagi: Przeciętne piwo, lekko wadliwe, ale da się wypić, sesyjnie jako któreś z rzędu ujdzie. Warka do 20.01.2017

            Moja ocena: [3.225]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎