Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Profesja, Bimbrownik

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Profesja, Bimbrownik

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #2
    Z pewnością kupię to piwo aby na spokojnie zdegustować. Na Festiwalu bardzo mi smakowało jak wszystkie piwa z Profesji.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #3
      Słodkie cytrusy, torfowa wędzonka, palona goryczka, pozostaje przyjemny dymny posmak. Pyszne, choć pozostaje niedosyt ...
      dlaczego w butelce jest tylko 0,33
      Aha - żeby zakupić następne
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy zmętniony, pewnie bimber niefiltrowany jeszcze... . [4]
        Piana: Kremowa, drobna, średniowysoka i niezbyt trwała. [3]
        Zapach: Słód z lekkim powiewem torfowo-aptecznym, wyważony. [4]
        Smak: Torf jest ciągle, ale w smaku dochodzą także słód i jakieś owoce. Nietypowy, ale... kurczę, smaczny . [4]
        Wysycenie: Niezbyt wysokie. [4]
        Opakowanie: Tradycyjna etykieta, niestaranny (wydaje się) rysunek bimbrownika (?). Dla mnie, co najwyżej średnie... [3.5]
        Uwagi: Piwo niejednoznaczne, 0,33 to za mało, żeby się w nie dobrze wsmakować...
        Generalnie smaczne, ale jest jakieś "ale". Ale... nie wiem, jakie... .

        Moja ocena: [3.875]

        Comment

        • jacekwerner
          Senior
          • 05-2004
          • 2837

          #5
          Foto :
          Attached Files
          Ochotnicza Straż Piwna
          BAZA = 7446

          Comment

          • kenny
            Senior
            • 04-2009
            • 712

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemnobursztynowy, mętny. [4]
            Piana: Wysoka, sama ucieka z butelki, ledwo zdążyłem podstawić szkło. Bardzo trwała, zostaje duży kożuch. [4]
            Zapach: Torfowy - słodkawy i gumowy. [4]
            Smak: Słodkawy, słodowy, wyraźne torfowe nuty, goryczka niska/średnia, długa, ziołowo-cytrusowa, z ziemistą końcówką. [4]
            Wysycenie: Niskie. [4]
            Opakowanie: Mała butelka, etykieta standardowa dla Profesji, charakterystyczna, ale trochę paździerzowa [3.5]
            Uwagi: Intrygujące, ale dość specyficzne. Gęste, słodowe, a nawet słodkawe, torfowość wyraźna. Z drugiej strony co to za IPA z IBU 35? Zgodnie z oczekiwaniem, nie jest zbyt goryczkowe, choć sama goryczka jest długa i średnio przyjemna. Piana imponująca, ale zwiewa z butelki, dlatego dałem tylko 4.

            Moja ocena: [3.975]

            Comment

            • melor
              Senior
              • 04-2006
              • 364

              #7
              aromat: przyjemna torfowa wędzonka. Bardzo przyjemna
              kolor: ciemnozłoty, lekko mętny
              piana: spora. obficie się pieni. Grubopęcherzykowa
              smak: Niesamowity. Wędzonka nie jest przesadzona, jak w niektórych piwach. Jest wyczuwalna, ale nie przysłania innych smaków i czuć też słodowość. Goryczka chmielowa prawie niewyczuwalna. Wysokie nagazowanie, ale nie przeszkadza. Jest też lekko słodkie.
              Niesamowicie przyjemne. Uwielbiam piwa ze słodym wędzonym torfem i dużo ich już piłem, ale to jest chyba numerem jeden. Bardzo pijalne. I zasłużenie to piwo jest w top50 na rateberze w swojej kategorii . Ale zajebiste piwo. Nie spodziewałbym się tego za 3,20 zł
              Najlepsze piwo z Profesji i jedno z 3 najlepszych jakie w tym roku piłem.
              9/10

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Bursztyn, słabo przejrzysty, wręcz mętny [3.5]
                Piana: Kremowo-brudna, drobna, niska, krótka [3.5]
                Zapach: Owoce pestkowe - mirabelki, śliwki. Torfowa wędzonka i trochę jodyny [3.5]
                Smak: Słodkawa słodowość przenikająca się z ostrą nutą alkoholową i raczej delikatną torfową. Goryczka znikoma [3]
                Wysycenie: Średnie [4]
                Opakowanie: Klasyka browaru, dla koneserów stylu [3.5]
                Uwagi: Niezły aromat i bardzo zły smak. Większość piwa wypiłem po znacznym ogrzaniu i było po prostu niesmaczne

                Moja ocena: [3.325]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎