Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nepomucen, [Nepomucen][AleBrowar] Lazy Barry

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Nepomucen, [Nepomucen][AleBrowar] Lazy Barry

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bladomlecznożółty, w konwencji grodzisza, choć mało czarujący. [3.5]
    Piana: Biała, drobna, wysoka i trwała. [4]
    Zapach: Słód, owoce, lekka sosna. Amerykan - może..., ale grodzisza tu wywąchać nie mogę. [3]
    Smak: No, tu jest serowa wędzonka grodzisza, a za nią amerykańska sosnowa cierpkość. [3.5]
    Wysycenie: Dość wysokie, adekwatne dla grodziskiego elementu piwa. [4]
    Opakowanie: Rozumiem, że na ecie widnieje leżakujący (na leżaku) karp Barry, wyłowiony z milickich stawów i dowieziony do Lidla . Kapsel browaru. [4]
    Uwagi: Piwo całkiem pijalne, ale takie karkołomne krzyżówki stylów słabo do mnie rozmawiają... .

    Moja ocena: [3.425]

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasny, słomkowy, żółty. Piwo bardzo mętna, nieprzejrzyste. Podobno grodzisz był klarowny, to jest taki amerykański a'la grodzisz. Nie wiem czy ta mętność jest dopuszczalna czy go dyskwalifikuje. [3.5]
      Piana: Duża, gruba i średnio trwała. Pozostawia ślady na ściankach kufla. Beżowa taka. Niezła, al nic specjalnego. [3.5]
      Zapach: Przyjemny. Mocny chmielowy (cytrusy) i wyraźna wędzonka. Średnio intensywny. Początkowo chmiele takie cytrusowe, żywiczne, owocowe. Później jakby traciły aromat. Stają się bardziej trawiaste. [4]
      Smak: Bardzo przyjemny, orzeźwiający. Mimo niskiego ekstraktu czuć podstawę słodową, jest wyraźna wędzonka, później wyraźny chmiel. Słody pszeniczne słabiej wyczuwalne, ale są. Posmak początkowo krótki, potem niestety chmiel coraz bardziej zalegający i trawiasty. Lekkie, ale nie wodniste piwo. [4]
      Wysycenie: Odpowiednie. Początkowo dość wysokie. Ożywia piwo. [4.5]
      Opakowanie: Czarno-biała kolorystyka ładna, może nie do końca pasuje do grodziskiego, ale.. Parametry podane, kapsel firmowy. Grafika tylko "taka sobie" (AleBrowarowa). [4.5]
      Uwagi: Początkowo piwo była bardzo dobre, z czasem entuzjazm trochę mija bo pojawia się zalegająca trawiasta goryczka. Jak by to wyeliminować piwo byłoby na prawdę super. Wędzonka i słodowa podbudowa są ok. Pierwszy raz piłem na zlocie w Gdyni i było to dla mnie jedno z najlepszych piw zlotu.

      Moja ocena: [3.975]
      Last edited by MarcinKa; 28-02-2017, 23:53.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎