Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Setka] Redneck SH Citra Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Setka] Redneck SH Citra Pils

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, mętny. [5]
    Piana: Niezbyt wysoka i niezbyt trwała, ale poza tym ładna, biała, drobna. [3]
    Zapach: Cóż... To piwo pachnie po prostu jak citra. Czuć, że nie żałowano chmielu; spod niego przebija się jednak aromat słodowy. [4.5]
    Smak: Smak jest nieco mniej przyjemny i złożony, niż aromat - cóż, smakuje jak citra, ale brakuje mi tu jakiejś kontry, jakiegoś innego smaku - chlebowego, zbożowego. Piwo dalej jest przyjemne, ale w życiu bym nie powiedział, że to pils... Smakuje bardziej jak APA. Mocno orzeźwiająca i przyjemna. [4]
    Wysycenie: Wysokie, fajnie. [5]
    Opakowanie: Skład dokładny, informacje ładnie podane, eta nawet nawet. [4.5]
    Uwagi: Smaczne, ale zbyt jednowymiarowe jak dla mnie.

    Moja ocena: [4.2]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty. Różni się tym od pitego wcześniej SH Cascade Pils, że w butelce są widoczne jakieś niezidentyfikowane obiekty lata... ups, pływające oczywiście. [4]
      Piana: Ładnie zdobi szkło, ale jest mało trwała. [3]
      Zapach: Wyraźnie bardziej intensywny niż w SH Cascade, ale podobnie mało złożony. Cytrusy są tu bardziej wyraziste i wyczuwalne nie tylko w postaci grejpfruta, ale także tych kwaśniejszych, czyli cytryny i limonki. Słód odczuwalny na granicy autosugestii. [4]
      Smak: Tu słodu brakuje jeszcze bardziej. Goryczka jest wybitnie cytrusowa, bez żadnych iglaków, ziół i innych takich oraz wysoka, a nawet trochę zalegająca. [3.5]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Różni się od SH Cascade Pils kolorem, tu jest więcej zieleni i słusznie. [4]
      Uwagi: Rzeczywiście, jak pisał Wojtek, piwo jest jednowymiarowe, ale takie są w większości SH. Niemniej piwo orzeźwiło i piło się przyjemnie.
      Warka 30.10.2016.

      Moja ocena: [3.7]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: złoty, leciutko zamglony z widocznymi pod światło drobinkami drożdży i chmieli [3.5]
        Piana: jasna z drobniutkich pęcherzyków, opadła z czasem do minimalnej warstwy, tworząc lacing na szkle. [4.5]
        Zapach: Aromat z butelki to głównie chmiele cytrusowo-tropikalne i niestety na szczęście krótko zapach starej skarpety. Po przelaniu do szkła czuć również słody i ponownie bukiet aromatycznych chmieli Citry – owoce tropiku, cytrusy ala grejpfrut i pomarańcza. Niestety po ogrzaniu znów wyłazi stara skarpeta. Na szczęście przykryta jest ulatniającym się aromatem chmielu [3.5]
        Smak: piwo jest orzeźwiające, nieznacznie słodkie z kwaskiem na finiszu. Goryczka wyraźna, od pierwszego łyku, szlachetna grejpfrutowo-ziołowa, delikatnie zalega na języku i podniebieniu [4]
        Wysycenie: Wysokie do średniego [4.5]
        Opakowanie: Ładna grafika, bogata informacja. [4.5]
        Uwagi: W miarę udany pils tylko coś z tym chmielem nie tak.

        Moja ocena: [3.9]

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          #5
          American Pils (single Hop citra pils) 4.5 % alk.
          53 IBU
          11 % BLG
          Warka: 30/10/2016 pite 28/10/2016 czyli na finiszu daty

          Bardzo dobry amerykański pilsik. Rześki, lekki i świetnie gasi pragnienie. Nie jest jakiś wybitnie skomplikowany, ale na szybkie i niezobowiązujące spożycie jest w sam raz.

          Niefiltrowane, pasteryzowane.
          Attached Files
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎