Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Raduga] Two On The Road

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zodiak, [Raduga] Two On The Road

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Dzoshu
    Senior
    • 12-2013
    • 496

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, nieprzejrzyste. [4.5]
    Piana: Gęsta, kremowa, beżowa, zdobi szkło. [4.5]
    Zapach: Słodka czekolada, żywica, owoce tropikalne. Intensywny, przyjemny. [4.5]
    Smak: Słodkie. Mleczna czekolada, palone słody. Goryczka niska, krótka, kakaowa. Długi czekoladowy posmak. [4.5]
    Wysycenie: Niskie, OK. [4.5]
    Opakowanie: Śliczna eta, w miarę dokładny skład. [4.5]
    Uwagi: Warka 10.10.16 W smaku bardziej w stronę ciemnych słodów w aromacie w stronę chmielu. W obu płaszczyznach spełnia oczekiwania.

    Moja ocena: [4.5]
    Attached Files
    Last edited by Dzoshu; 29-04-2016, 23:29.

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [5]
      Piana: Dość obfita, koloru cappuccino, drobna, trwała, delikatnie ale ładnie zdobi szkło. [4.5]
      Zapach: Żywiczny, czekolada, troszkę cytrusów, średnio intensywny. [4]
      Smak: Dużo gorzkiej czekolady, wyraźna paloność, średnie ciało, trochę ponad średnia cytrusowo-palona goryczka z łodygowo-czekoladowym posmakiem o średniej długości. [4]
      Wysycenie: Niskie - pasuje. [4]
      Opakowanie: Przyzwoita etykieta w stylu Radugi, pełny skład. [3.5]
      Uwagi: Całkiem smaczne piwo, choć dość nudne, mogłoby być trochę bardziej złożone. Warka 10.10.2016/A1.

      Moja ocena: [4.075]

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [4]
        Piana: Beżowa, dość wysoka, trwała. [4.5]
        Zapach: Cytrusy, owoce tropikalne. [4]
        Smak: Gorzka czekolada, palony, skórkowa goryczka, średnia, długa. Palone nuty na koniec. [4]
        Wysycenie: Niskie. [4.5]
        Opakowanie: Tym razem nie mój styl, ale i tak poniżej pewnego poziomu nie schodzą. Zdaje się, że jakość nadruku się poprawiła. [4]
        Uwagi: Dobre, ale nie wybitne. Smak jest dość intensywny, ale raczej jednowymiarowy. Głównie gorzka czekolada i skórka grejpfruta. Smaczne, ale od Radugi wymagam więcej

        Moja ocena: [4.075]

        Comment

        • Pess09
          Senior
          • 12-2013
          • 284

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Czarny bez przebłysków. [5]
          Piana: Piana beżowa, całkiem obfita, drobne i średnie pęcherzyki, po chwili robi się centymetrowa zbita warstwa. [4]
          Zapach: W zapachu głównie czekolada deserowa, żywica, owoce tropikalne i trochę prażonego słonecznika. [4]
          Smak: Piwo jest dość szorstkie, podobnie jak w zapachu jest dużo czekolady jednak tutaj już gorzkiej, paloność typowa dla ciemnych słodów i do tego przyjemna grejpfrutowo-żywiczna goryczka, adekwatna do deklarowanych 65 IBU. [4]
          Wysycenie: Średnie w stronę mocnego, czuć bąbelki na języku przez cały czas. [4.5]
          Opakowanie: Etykieta w stylu Radugi, była by niezła ale ten garbus i wystająca z niego kobieta są w dziwny sposób wklejeni, pełen skład, kapsel golas. [4]
          Uwagi: Bardzo smaczny stout.

          Moja ocena: [4.075]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎