Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec, Żywiec Bezalkoholowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Żywiec, Żywiec Bezalkoholowe

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    #2
    Jako, że była promocja a tegoż piwa jeszcze nie piłem. W dodatku szukam dla małżonki/kierowcy jakiegoś godnego zamiennika (dla siebie też) to zakupiłem owe tytułowe piwo.

    Piana słabiutka i nie trwała. Coś tam zostało, ale nie wiele.
    Zapach głównie słodowy z dziwną nutą. Jakby chemiczno przyprawową. Może jak ktoś napisze co wyczuł to może wtedy mi błyśnie w głowie. Długo wąchałem, ale nie mogłem określić tego aromatu. Ogólnie mało atrakcyjny zapach.

    SMAK: pite nie jakoś mega zimne, lecz tylko schłodzone.
    Pierwsze dwa łyki, jest nieźle. coś jak zwykły żywiec z lepszego wypustu. Każdy kolejny zwiastował pogorszenie sytuacji.
    Doszła dziwna landrynka, dziwny chemiczno korzenny smak. Pustostan z lekką kwaskowością. Goryczka chyba jakaś minimalna jest, ale znika pod tym wszystkim co opisałem wcześniej.
    Żonie nalałem pół "szklanki herbacianki" to wypiła trzy łyki i stwierdziła " festynowy siczek" a ona nie gustuje w orających język i gardło aipach srajpach czy przechmielonych łodygowych pilznerach.
    Pod koniec konsumpcji owy Żywiec przypominał zwykłe piwo z dyskontu za złoty trzydzieści za puszke. Czyli puste, wodniste, landrynkowe, robiące niesmak w paszczy i w żołądku.
    Nie powtórzę. Wolę pić wodę.
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      #3
      Przecież mieli już bezalkoholowe, to jest to niebieskie co było kiedyś po lifting'u czy jednak jakiś nowy potworek?
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
        Przecież mieli już bezalkoholowe, to jest to niebieskie co było kiedyś po lifting'u czy jednak jakiś nowy potworek?
        Wcześniej było Niskoalkoholowe .

        Comment

        • Petitpierre
          Senior
          • 01-2014
          • 2560

          #5
          Wg nich
          Żywiec Bezalkoholowe zastępuje wariant niskoalkoholowy i dostępne będzie w sprzedaży w sklepach w całej Polsce
          ale o parametrach ani widu ani słychu.
          Mały porterek-przyjaciel nerek

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            #6
            Niżej dla porównania:

            Niskoalkoholowy 1,1% http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=45669

            Bezalkoholowy poniżej 0,5% http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=57456

            Comment

            • dlugas
              Senior
              • 04-2006
              • 4014

              #7
              Dokładnie
              Ten obecny landrynkowo dyskontowy siczek ma 0,5% i nazwę bezalko

              a poprzednio też był nijakim byle czym tylko niskoalko bo miał ponad 1%
              Etykieta bardzo podobna.

              Wcześniej było tylko 0,33l i kosztowało więcej niż 0,5l zwykłego i się nie sprzedawało
              Teraz jest 0,5l i w cenie zwykłego. W erze radlerów może zacznie się to sprzedawać.
              Chociaż nie u mnie, bo smakiem to jest byle co.
              Zdecydowanie lepiej kupić grodziskie zwykłe czy nawet te smakowe

              Jeszcze chwila i butelka z Żywca 0,33l wypadnie z rynku. Bo porter też słabo rotuje w tej pojemności. No chyba, że w co niektórych Biedronkach :]

              następne w kolejce czeka kormoran 1 / 100. Tutaj powinno być już lepiej
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              • marqqq
                Senior
                • 12-2014
                • 659

                #8
                Takie sobie to piwo. Wypiłem, bo miałem ochotę, a na % dzisiaj nie mam możliwości się rzucić.
                Nie zachwyca jakoś szczególnie.

                Comment

                • slyboots
                  Senior
                  • 03-2014
                  • 292

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Słomkowy, klarowny [4]
                  Piana: Mała i drobna, szybko zanika [1.5]
                  Zapach: Chmielowo - słodowy [3]
                  Smak: Wodniste, słodowe, jest lekka cierpka goryczka taka dziwna, lekki jakby orzechowo chmielowy dziwny posmak [2]
                  Wysycenie: Średnie - poprawne [4]
                  Opakowanie: Jak to żywiec czyli poprawnie i tradycyjnie [4]
                  Uwagi: Warka:14.12.2016
                  L6166616D2042

                  Płacąc za to Piwo 2,70 zdecydowanie nie warto lepiej się wstrzymać jeżeli nie możemy pić alkoholu i kupić normalnego Żywca

                  Tak prawdę mówiąc to z tych bezalkoholowych które do tej pory piłem to ten Żywiec nie wypada tak źle.
                  Jak zrobią Piwo bezalkoholowe które będzie smakowało jak to normalne to będę kupował a póki co niestety nie.

                  Pozdrawiam

                  Moja ocena: [2.6]
                  Attached Files
                  Last edited by slyboots; 09-07-2016, 23:54.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎