Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Świętochłowice, Yellow U-Boot

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden Świętochłowice, Yellow U-Boot

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Słomkowy, obficie zmętnione. [3.5]
    Piana: Śnieżna, raczej złożona z grubych pęcherzyków, średnio trwała, zostawia odrobinę śladu na szkle. [3]
    Zapach: Słabo wyczuwalny, trochę pomarańczy, kwiaty, lekki iglak, a także niestety kiszona kapusta. [3]
    Smak: Piwo jest gładkie, czego zasługą jest pewnie owies i ryż w składzie, lekko słodkie i również z lekką goryczką, ale odrobinę zalegającą. Zioła, lekka pestka i łodyga, która to właśnie zalega w kąciku ust. Jest trochę kwasku i jest to raczej jedyny niuans od pszenicy. [3.5]
    Wysycenie: Za niskie. [3]
    Opakowanie: Odpowiednia nazwa i rysunek na etykiecie do tego co jest w składzie, czyli chmielu Yellow Sub. Mamy tu narysowany niemiecki U-Boot w żółtym kolorze. Etykieta z charakterystycznymi dla Redena wycięciami. [4.5]
    Uwagi: Nowe niemieckie chmiele w połączeniu z pszenicą jakoś mi nie podeszły. Zrobię jednak jeszcze kolejne podejście.
    Warka 15.10.2016.

    Moja ocena: [3.3]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎