Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Browar Kościerzyna, [Hopkins] Night Call

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Stary Browar Kościerzyna, [Hopkins] Night Call

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brunatny. Pod żarówkę refleksów nie zauważyłem. [4.5]
    Piana: Brązowa, średnio wysoka, ale bardzo trwała, rewelacyjnie lepi się do szkła. [4.5]
    Zapach: Wyraźna paloność, orzechy, świeże zboże z pola i trochę prażonego słonecznika. Zdecydowanie brakuje amerykańskich chmieli, a przecież jest to piwo w stylu American Stout. Na dodatek na pierwszym planie w składzie mój ulubiony Chinook. Jakoś żywicy tu nie czuję. [4]
    Smak: Tu już jest ekstaza i wszystko zgodnie z tym co piszą na etykiecie.
    Prażone zboże, solidna podbudowa słodowa ( tego nie piszą), wreszcie wyraźna żywica, na dodatek połączona z grejpfrutem. Cały czas obecna jest mega paloność, piwo wręcz pali...
    Kwasek delikatny, ale jest. Kawa też wyczuwalna. [5]
    Wysycenie: Idealne. [5]
    Opakowanie: Bardzo mi się podoba, jest absolutnie pełny skład, również drożdże. Wszystko to ładnie rozmieszczone, a na dodatek zamiast morskiej opowieści mamy tu normalny opis piwa. Kapsel goły, biały. [4.5]
    Uwagi: Długo szukam w głowie, ale jakoś nie mogę znaleźć. Stwierdzam więc, że jest to najlepszy American Stout jaki wyprodukowano w Polsce. Brawo !
    Warka 15.07.2016.

    Moja ocena: [4.55]
    Last edited by DariuszSawicki; 11-05-2016, 18:19.

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2836

      #3
      Podzielam entuzjastyczną opinię Dariusza - bardzo smaczny stout z wybijająca się nutą paloną i towarzyszącą jej wyraźną goryczką. Ameryka ( jak dla mnie ) w ilości homeopatycznej, tym niemniej piwo jest solidne i szybko znika ze szkła. Brawo
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9730

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Brunatnoczarny nieprzejrzysty. [4]
        Piana: Beżowa, średniodrobna, niezbyt wysoka i nietrwała. [3]
        Zapach: Kawa, czekolada, ziemia, karmel, delikatny powiew chmielu. Bardzo fajny . [4.5]
        Smak: Konkretna chmielowa goryczka, kawa, gorzka czekolada, ślad suszonych owoców. Równowaga zakłócona na rzecz chmielu... [3.5]
        Wysycenie: Niewysokie. [4]
        Opakowanie: Dopracowane, OK, ale mnie jakoś nie urzekło... Goły biały kapsel. [3.5]
        Uwagi: No, nie oszalałem, bo o ile zapach był prawie genialny, to smak nieco za mało stoutowy, a za bardzo amerykański...

        Moja ocena: [3.85]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎