Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nepomucen, Imperial India Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Nepomucen, Imperial India Pale Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bursztynowy, mętny [4.5]
    Piana: ecru, drobna, dość mocna, zostaje na piwie do samego końca choć po dłuższym czasie zaczyna się lekko "krzaczyć" [4]
    Zapach: słaby ale miły, ziołowo-słodowo-owocowy [3.5]
    Smak: pełne i treściwe, spodziewałem się nachalnej gorzkiej goryczki ale okazała się być mocna ale miła, stonowana, dobrze współpracująca z innymi smakami gdzie wyróżniał się lekki owocowy smak zakończony dobrą słodową nutą [4]
    Wysycenie: minimalnie za dużo [4.5]
    Opakowanie: etykieta klasyczna dla browaru - choć dla mnie zbyt prosta, firmowy kapsel [4]
    Uwagi: Niezłe piwko, do wypicia ale nie wyróżnia się też wśród podobnych na rynku

    Moja ocena: [3.875]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • yoda79
      Senior
      • 01-2013
      • 861

      #3
      Zbalansowane piwo z mocną, ale nie zalegającą goryczką. Goryczka na pierwszym planie, ale nie dominuje zupelnie, smaczne

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnobursztynowy/miedziany, mętny. [4.5]
        Piana: Wysoka, trwała, zostawia spory kożuch, oblepia szkło. [5]
        Zapach: Nikły, lekko słodowy i cytrusowy. [3.5]
        Smak: Słodowy, lekko słodkawy, cytrusowo-pestkowa goryczka, średnia/wysoka, długa. Wyczuwalna moc, ale nie alkohol. [4]
        Wysycenie: Niskie/średnie. [4]
        Opakowanie: Standard u Nepomucena, dopracowane, estetyczne, ale nudne [4]
        Uwagi: Niezłe, ale nic więcej. Jak na mój gust, to za bardzo nachmielone na goryczkę, a za mało na smak. Piękna piana, szkoda, że zapach tak słaby. Pijalność średnia, raczej deserowe, choć nie jest zbyt słodkie.

        Moja ocena: [3.95]

        Comment

        • Centrifan
          Junior
          • 08-2016
          • 3

          #5
          Jak dla mnie goryczka jest za mocna co powoduje, że piwo "wykrzywia"..
          piec grzewczy

          Comment

          • marecki12
            Senior
            • 12-2005
            • 156

            #6
            Zdjęcie piwa:
            Attached Files
            http://marecki12.web-album.org/

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎