Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Baba Jaga] Chmielarka Oktawia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Baba Jaga] Chmielarka Oktawia

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Intensywny aromat chmielu już zaraz po otwarciu butelki, jednak nie tak cytrusowy jak z APA czy innych amerykańskich piw. Ziołowe, z dojrzałym jabłkiem. Jabłko bardzo wyraźne jeszcze w trakcie picia.
    Goryczka nie przegięta (30 IBU), pozostająca w stylu Magnum lub raczej Iungi. W miarę konsumpcji nasilająca, ale nie męcząca.
    Barwa wydaje się być zbyt ciemna jak na pale ale i carapils w zasypie, ale karmel jest delikatny.
    Piana spora, średnio trwała, słabo osadzająca się na szkle.
    Opakowanie ładne, to co najważniejsze rzuca się w oczy. Mnie najbardziej rzucił się w oczy napis Oktawia. Z racji, że sam ten chmiel wykorzystywałem w zeszłym roku do swoich piw. Kapsel goły.
    Cena 7,99 PLN w Tesco na krańcu świata. Gdyby nie cena powtarzałbym częściej. Niemniej można wypić, choć szału nie ma.
    Attached Files

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎