Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Big Cyc Piwo Jasne Pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Staropolski, Big Cyc Piwo Jasne Pełne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnozłoty, klarowne. [4.5]
    Piana: Niezbyt wysoka i niezbyt trwała. [2]
    Zapach: Słodki, trochę landrynkowy. Plus miodowe utlenienie. [3]
    Smak: Piwo dosyć słodkie (acz chmielowa goryczka jest wyczuwalna), jak na głębokie odfermentowanie nawet pełne, chociaż brak mu jakiegoś fajnego, zbożowego smaku. W zasadzie to jest taki strong lagerek bez większych ambicji, który wchodzi nawet przyjemnie, bez nielubianego przeze mnie kwasku, mokrej szmaty itd. Z drugiej strony - nie budzi też zachwytów. [3]
    Wysycenie: Dosyć niskie, nie zapycha. [5]
    Opakowanie: Kiedyś bardzo lubiłem Big Cyca, teraz mi się nie podoba - łagodniejszy muzycznie i przymilający się do jednej strony politycznej barykady. [3.5]
    Uwagi: Do beznamiętnego sączenia.

    Moja ocena: [3.1]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty lagerowy, klarowny. [4]
      Piana: Biała, drobna, średniowysoka, niezbyt trwała. [3]
      Zapach: Głównie chmielowy, ale taki... tępy. Kojarzy mi się z koncernowym eurolagerem, niestety... [2.5]
      Smak: Słód, lekki chlebek przez chwilę, delikatny posmak chmielowej goryczki. Szału nie ma, taki słodowy lager do beznamiętnego wypicia, bez obrzydzenia jednakowoż . [3.5]
      Wysycenie: Średniowysokie. [4]
      Opakowanie: Się mi nie podoba... Nic na to nie poradzę. Podoba mi się jedynie tekst na krawatce: "Big Cyc - ciągle na wolności"... Zdecydowanie poniżej możliwości "opakowaniowych" Staropolskiego. [3]
      Uwagi: Nie wiem, czy to nie jest jeden z wielu lagerów ze Zduńskiej Woli inaczej oetykietowany po prostu...
      A co do kapeli - takie czasy, mój przedpiszco, że wiele osób i nie tylko się (chcąc nie chcąc) zradykalizowało... .

      Moja ocena: [3.125]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎