Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Widawa, [Solipiwko] Waligóra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Widawa, [Solipiwko] Waligóra

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • yoxik
    Senior
    • 10-2012
    • 427

    #2
    Piana kremowa opada ale cześć pozostaje do końca. Kolor ciemny pod światło czerwień zmętniony. Aromat, tu się dzieje jest wanilia, drewno, nuta wiórków kokosowych, słodyczy bardzo intensywne i przyjemne. Smak jest aksamitność, nuty palone, alkohol szlachetny likierowy i lekko gryzący za razem, jakby cześć pochodziła od beczki a część ze świeżej fermentacji . Jest wanilia, drewno, słodycz zauważalna odpowiednia, piwo wchodzi w kwaskowe nuty, lekko brak ciała. Podsumowując beczka zdominowała piwo, o dziwo mogło by jej być tu mniej w smaku myślę że leżakowanie będzie sprzyjać temu piwu które już teraz jest Bardzo Dobre ale będzie z czasem jeszcze lepsze
    Również tutaj
    https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

    Comment

    • Dzoshu
      Senior
      • 12-2013
      • 496

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny, nieprzejrzyste. [4.5]
      Piana: Wymuszona syczy przez chwilę po czym znika całkowicie. [2.5]
      Zapach: Intensywny. Burbon, drewno, wanilia, kokos, czekolada. Gryząca nutka alkoholowa ale idealnie pasuje do reszty. [4.5]
      Smak: Wytrawne, kwasowe. Cierpkość niekorzystnie wpływa na odczucie ciężaru - brak słodyczy sprawia wrażenie piwa lżejszego niż 24 BLG. Czekolada, aronia, akcenty beczkowe, burbon. Goryczka dość wysoka, trawiasta. Alkohol rozgrzewa podczas przełykania. [3]
      Wysycenie: Średnie, OK. [4.5]
      Opakowanie: Zgrabna etykieta, dokładny skład. [4.5]
      Uwagi: Warka 18.10.16 Z kranu aromat nie był tak intensywny ale za to tutaj piwo nabrało kwasowego charakteru czego nie było w 'świeżym'. Kwaśność nie jest na poziomie RISów 'Wild' z Widawy ale na moje podniebienie - chyba zaczyna się psuć.

      Moja ocena: [3.7]
      Attached Files
      Last edited by Dzoshu; 23-08-2016, 21:29.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎