Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Kingpin] Cajaneiro

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zarzecze, [Kingpin] Cajaneiro

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnopomarańczowy, zamglony. [4]
    Piana: Dość obfita, małe i średnie pęcherzyki, średnio trwała, biała, niezbyt chętnie zdobi szkło. [4]
    Zapach: Cytrusy, trochę siarki, słodkie egzotyczne owoce, średnio-niska intensywność. [3.5]
    Smak: Zdecydowanie wytrawne, delikatnie kwaskowe, sporo cytrusów, średnia, wyraźnie grejpfrutowa goryczka, lekkie, orzeźwiające i jednocześnie wyraziste w smaku. [4]
    Wysycenie: Troszkę ponad średnie - pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Ładna, typowo kingpinowa etykieta z pełnym składem. [4.5]
    Uwagi: Warka 01 27.10.2016. Całkiem smaczna sesyjna ipa. Szkoda, że za sesyjnym trendem nie poszła cena.

    Moja ocena: [3.875]

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy, mętny. [4]
      Piana: Niska, niezbyt trwała, zostaje niewielki kożuch. [3.5]
      Zapach: Kwaskowy, cytrusowy, średnio intensywny. [4]
      Smak: Kwaskowy, cytrusowy, specyficzny posmak, potężna, nieprzyjemna, piołunowa goryczka, zalegająca. [2]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: Jak to Kingpin, dopracowane, ale nie w moim stylu. Kapsel firmowy. [4]
      Uwagi: To ma być session ipa? Jest tak gorzkie, że wywraca twarz na lewą stronę. A ja jestem już przyzwyczajony do goryczki po kilku latach piwnej rewolucji. Pijalność niemal zerowa, bez popitki i zagryzania nie wejdzie. Czuć chyba dodatek tych owoców w postaci specyficznej kwaśności, ale co z tego, skoro goryczka niweczy całość. Nie polecam, warka do 27/10/2016.

      Moja ocena: [3.15]

      Comment

      • GSE
        Senior
        • 10-2002
        • 424

        #4
        dobre piwo o kwiatowo-owocowym słodkim aromacie, w smaku tropiki, słodki grejpfrut, trochę kwaskowate, długa goryczka, wysokie wysycenie

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Przypomina sok grejpfrutowy. [4]
          Piana: Biała, gęsta, średniowysoka, trwała przy końcu, ładnie zdobi szkło. [4]
          Zapach: Wybitnie cytrusowy, głównie limonka i grejpfrut oraz coś przypominające trawę cytrynową. [4]
          Smak: Słód schowany, ogólnie dominuje wysoka i lekko zalegająca goryczka w postaci grejpfruta. Całość wspomaga cytrynowy kwasek dzięki czemu piwo jest bardziej session, czyli jak ma być. [3.5]
          Wysycenie: Wysokie, odpowiednie. [4]
          Opakowanie: Bardzo egzotyczny Kingpin, pełny skład i firmowy kapsel. [4]
          Uwagi: Trochę jednowymiarowe IPA, głównie dla zwolenników grejpfruta i cytryny.
          Warka 26.02.2017.

          Moja ocena: [3.8]

          Comment

          • melor
            Senior
            • 04-2006
            • 364

            #6
            aromat: świeże, wyraźne amerykańskie chmiele
            kolor: złoty, lekko mętny
            piana: mała
            smak: Wyraźnie czuć chmiele. Średnia, ale wyraźna goryczka. Aromaty chmielowe świeżego chmielu. Żadnych owoców, ani owocowych smaków nie czuję. Ani trochę. W smaku dominuje chmiel. Jest bardzo wyraźny.
            Średnie piwo. Mało sesyjne, drugiego bym nie chciał wypić.
            5/10

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎